reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kropeczku a co Tobie z humorem nie tak?

Hahah, ja teraz gole jak lekarz i ewentualnie czasem jak mnie najdzie.
Za tydzień mam lekarza, za dwa i za trzy tygodnie. ..będzie golenia ;)
Muszę sobie jakiś Stołeczek kupić bo kurde schylać się tak nie mogę :(
 
reklama
A ja znow po nieprzespanej nocce bo Nastka miala znowu ponad 38.
Dzis maja nam w koncu przywiezc sofe która zamawialismy na poczatku sierpnia i cos mi Maz przebakuje ze sie w drzwi nie zmiesci, takze i u mnie wesolo ;)
 
Hej u mnie dzis lepiej :) tylko synka znowu katar meczy wiec obstawiam kolejne zeby.

Ja caly czas jestem za grupa na fb, latwiej sie pisze, grupa zamknieta nikt spoza grupy nic nie widzi nie moze podczytywac i fb mi zdecydowanie szybciej chodzi niz to forum :o

Magda w poprzedniej pracy nie kwalifikowalam sie na SMP bo za krotko tam pracowalam, oprocz zarobkow ponad £112 trzeba w danej pracy przepracowac jakis czas zanim sie zajdzie w ciaze. Teraz mam trzy prace, w jednej nie przekrocze limitu, jedna zaczelam jak juz bylam w ciazy o tym nie widzac a w drugiej tez sie nie bede kwalifikowac bo tez zaczelam miesiac chyba przed zajsciem. Na szczescie MA bierze sredni zarobek z kazdej pracy inaczej byloby 90% z wybranej :/i masz sto procent racji, nie wazna kasa jak sie zle czujesz lepiej siedziec na zwolnieniu.
Choco zdrowka dla coreczki
 
Gwiazdeczka z ta zamknietoscia grupy to masz racje :-) tu nie zawsze wszystko mozna napisac bo niewiadomo kto czyta.
Mozna np zrobic tak ze kto chce niech i tam pisze a kto nie, to i tak tu zostajemy :)
A z reszta jak tam chcecie :)
 
A propos golenia nóg i ogólnego schylania się... Jak ja będę obcinać i malować paznokcie u nóg!? O zgrozo :-D to mnie nurtuje od czasu nawet jak w ciąży nie byłam. A kosmetyczki odpadają bo jakoś tego nie lubię :/
 
reklama
Witam dzięwczyny :-)


U nas dziś dzień zadumy....Wiem,że tak być musiało, ale nie zmienia to faktu, że jest mi smutno i dziś oraz jutro jest w naszym domu dniem szczególnym. Tych wspomnień nic nie jest w stanie wymazać...


Gwiazdeczko
nie musisz mieć przepracowane przed ciążą, tylko dokładnie 26 tygodni u jednego pracodawcy przed rozpoczęciem kwalifikacyjnego 15 tygodnia przed terminem porodu (czyli do 25 tygodnia ciąży). W praktyce możesz mieć SMP jeśli zaczniesz pracę 2 tyg przed zajściem w ciążę i będziesz pracować do tego 25 tc i uzyskasz te min. 112f tygodniowo. ;-) Kochana jakbyś potrzebowała rady, to pisz, bo te przepisy znam od podszewki :-)

Choco
u nas był numer, jak lodówkę kupiliśmy taką szafę i mąż ją przed domem na części rozkręcał, a potem składał znowu w kuchni :-D
 
Do góry