reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dziewczyny miała któraś z was wstrzymane chorobowe ?? Mi właśnie przyszło pismo z zusu ze wstrzymują mi chorobowe od 27.07 do 19.09 i po podjęciu decyzji wyślą mi pismo nie wiem wogóle o co chodzi ani żadnego numeru telefonu ani żadnego wyjaśnienia na czym ma to polegać i dla czego ani kuzwa nic . Jestem wściekła aż mi się płakać chce zostało mi 500 zł na życie i nawet nie wiem ile to wszystko będzie trwało jestem załamana :-(
 
Wypilam kawe myslalam, ze pomoze a tu nic jak sie czulam tak sie czuje slabo :/ moze zaczne brac jakies witaminy chyba staram sie jesc zdrowo i regularnie ale wiadomo, ze z malym dzieckiem i trzema pracami czasem to nie wychodzi i sie je co sie ma pod reka. Jak mi nie przejdzie do jutra to pojde do lekarza poprosze o badanie krwi i zmierzenie cisnienia. Alex spal w miare ladnie obudzil sie dwa razy raz na pic drugi raz na kupe i zaraz usnal.

Magda moje wyniki byly swietne, polozna mowila, ze tak dobrych wynikow dawno nie widziala :o wiec zastanawiam sie czy to mozliwe, ze tak z tygodnia na tydzien sie wszystko zmienilo. Tempo zwolnilam, mam mniej godzin na silowni a do trzeciej pracy maz za mnie chodzi wieksza polowe tygodnia. W szkole nie jest ani meczaco ani stresujaco.
Choco, Jadzka bedzie dobrze, czekam z niecierpliwoscia na wyniki z USG :)
Bozienko moze to jakas pomylka? Mi niecaly rok temu przyszlo, ze mi cofaja moj zasilek macierzynski i mam oddac ponad 1000 funtow, od razu zadzwonilam i z miejsca sie wyjasnilo, ze maja balagan w papierach :/ :/ w ciagu dwoch dni przyszlo sprostowanie i wszystko bylo ok, ale nerwow i stresu co ja sie najadlam to nikt mi nie rekompensuje :/
 
Witam u mnie w domu istny szpital.I maz i corka sie rozlozyli :/ bol gardla i glowy,zatkane uszy a do tego doszedl katar.Na razie zbroje sie w naturalne srodki zobaczymy co bedzie dalej.

Co do antybiotykow tez jestem anty...dla mnie to ostatecznosc zeby podac.
 
reklama
Gwiazdeczko nie sądzę,by się tak nagle wyniki pogorszyły. Po prostu masz pewnie gorszy dzień. Odpoczywaj na miarę możliwości :-)

Aschlee zdrówka dla domowników! No i oby Ciebie nie złapało. Mnie dopadł katar, bo dzieci ze szkoły juz przyniosły :sorry:
 
Do góry