reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
NasiVIN i spytaj od ilu są plastry aromaktiw czy coś takiego są rewelacyjne ja stosowałam u dzieciaków i nocki miałam lżejsze a jak nie przechodziło i zaczęło się dziać coś więcej to stawiałam banki 3 dni i po chorobie
 
Choco ja idę dopiero jak zmieni kolor na paskudny żółty/zielony (czasem 3 dni, czasem 3 tygodnie), albo jak podejrzewam coś z uszkiem, albo jak widzę,że dziecko nie swoje (może bolec głowa=zatoki). Jak tylko cieknie i nos zatkany, to inhaluję, na noc nasivin i odciągam z uporem maniaka,żeby nie poszło dalej. Jeśli Cię to niepokoi, to idź i sprawdź. Taki maluch, jak Twoja córeńka nie powie jeszcze, co boli itp. Moje juz zawsze nakierują i jak np przy takim mega katarze mówią,że oko boli, to już wiem, że idzie na uszy. A które ząbki jej idą? Trójki może?
 
Choco - Znam ten katar - taki niegroźny tj bezbarwny i cieknący (bez przerwy... ). I jak się ząbki wybiją do końca to katar mija. Misiu miał chyba tylko przy trójkąta. Ale Oliwka przy każdych zębach. A przy górnych to już w ogóle. I ja dla odmiany nigdy nie uważałam tego za chorobę (przynajmniej u niej) . Po prostu był to jeden z najbardziej powtarzalnych symptomów ząbkowania ;-) to
I oprócz plastrów polecam kominek do którego można wlać kilka kropli olejku eterycznego na noc właśnie (dla maluszków na pewno olejek do mandarynkowy, lawendowy i chyba eukaliptus).
 
U nas doszla wlasnie goraczka 38,2 a katar ma kolor taki zielonkawy. Jest gesty i ciagnacy sie :/ i to jest niepokojace. Do tego kaszel.
Takze ogolnie nie panikuje przy takich sytuacjach, jednak ona od urodzenia ma goraczke i zdecydowalam sie isc do lekarza. Sprawdzic na zas czy to nie zadna infekcja. Kobieta w ciąży musi miec spokoj ducha ;)

A zeby ktore ida - nie mam pojecia. Mamy juz gorne i dolne jedynki i gorne dwojki. Poki co nie widac co tam sie chce wykluc. Moze bedzie lepiej sprawdzic doktorce.
 
Ostatnia edycja:
Choco szybkiego powrotu do zdrowia dla córeczki i oby to nie było nic poważnego.
Choco a Ty dzisiaj idziesz do lekarza a więc trzymam juz kciuki i nie wychodz z tamtąd dopuki się nie ujawni ;-)
U syna najgorzej było przy ostatnim zębie wtedy była gorączka biegunka i wrzaski wszystkie inne wyszły bez boleśnie i bezobjawowo 1 ząbek wyszedł mu nawet nie wiem kiedy dowiedziałam się jak mnie ugryzl ;-) z córa juz gorzej było
 
Ostatnia edycja:
Choco - teoretycznie czas na dolne dwójki, ewentualnie następne w kolejności zwykle są czwórki (jedne z gorszych). A katarek, z tego co piszesz, bardziej pasuje pod normalną infekcję. W takim razie życzę mądrej lekarki i szybkiego powrotu córeczki do zdrowia :-)

Kropek - gratuluję ruchow:-) ja rezygnuje z pilingow na czas ciąży, nie wiem czy są bezpośrednie przeciwwskazania, ale mi po prostu nie pasują.

Olcia - nie martw się, ja na razie ruchy czuje bardzo nieznaczne i bardzo rzadko. A to trzecia ciąża ;-)

Spokojnego dnia dziewczyny :-)
 
Zuzanka mam nadzieje ze Pani lekarz jest madra :) ale to sie juz niebawem okaze bo idziemy na 8:50 :)

Bozienka ja ide na 13:15 :) dziekuje za pamiec :) mam nadzieje ze wszystko dobrze a ze sie ujawni dodatkowo - staram sie nie nastawiac :)
 
reklama
Do góry