reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Magda dziekuje i dla Was rowniez zdrowka.No licze ze jakims cudem mnie nie lapnie...no ale coz wiekszego wplywu na to nie mam.Zrobilam sok z cebuli,czosnek do masla i zobaczymy co bedzie
 
reklama
Choco no tak mają na to 30 dni jak czytałam jeszcze niech lekarza zaczną sprawdzać albo nie wiem co . Zachwile będą chcieli dowód ze w ciąży jestem a nie noszę tam poduszki :-( szlak mnie trafi jak nie skarbówka z rozliczeniem robiła mi problemy tak teraz zus a jak na złość mąż nie może znajsc pracy :-(
 
Byłam w biurze księgowym, zatrudniłam nowego prezesa czyli siebie :))
Teraz jadę wybrać autko do salonu. Obym weszła za kierownicę z tym brzuchem! :) ;)
 
A tak mnie naszło;)
 

Załączniki

  • 1442320127476.jpg
    1442320127476.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 30
reklama
Do góry