reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

No to jestem w domu nic wsumie takiego strasznego przeciążenie nogi 2 tygodnie zwolnienie z wf zakaz biegania skakania jak najmniej chodzić i najlepiej jak by ten tydzień przesiedzial w domu z nią wyżej i jak najmniej ruchu
Post miał tu trafić a nie na wizyty ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny!
Przepraszam, że przez ostatnie dni nic się nie odzywałam, ale mieliśmy remont w mieszkaniu i nie miałam ani sił, ani czasu na neta :zawstydzona/y: za to efekty są świetne :tak: idę poczytać co przez ten czas naskrobałyście, choć wszystkiego chyba nie ogarnę :szok:
 
Jadzka powiem Ci ze sympatyczny nie wymyśla konkretny i wydaje się dość miły tylko nie mogę z nim rozmawiać bo wygląda jak Jaś Fasola i jak zaczyna mówić i ruszać brwi ani robić jakieś miny to zaczynam się śmiać i się powstrzymać nie mogę ;-)
 
Bozienka jest tak i piszą, że 2-3 palce poniżej pępka.
 

Załączniki

  • 1442260265793.jpg
    1442260265793.jpg
    16 KB · Wyświetleń: 29
reklama
Ja tam ledwo na dole wyczuwam ,ty ciągle do przodu Bozienka wiec czemu nie?

Powiedzcie mi czy używacie na brzuchu peelingu gruboziarnistego? Lubie skórę po nim ale nie wiem czy nie podrażnia czy coś się nie podzieje;)
 
Do góry