reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Witam sie z rana WYSPANA :) tak wyspana, ze az mnie wszystko boli ;)
To byl jednak dobry pomysl zeby Corcia poszla do babci na noc :) od 23:30 do 8:30 to ja chyba ostatnio spalam w poprzedniej ciazy ;)
A dzis mielismy jechac do zoo.. ale plany sie Beda musialy nam przelozyc bo samochod od wczoraj u mechanika i kolejny wydatek :/

Milego dnia :)
 
reklama
Jest skuteczne, oczywiście, że tak. Cierpieć? Chwila i po sprawie ;)

Jutro rano mam młyn, mała do szkoły, ja do pracy a na 15 mam podologa. W międzyczasie jadę do salonu po nowe auto do firmy, takie, którym ja będę jeździć i do księgowej żeby zajęła się leasingiem no i moim L4 i macierzyńskim bo do końca roku pracuje a od początku stycznia już zwolnienie wezmę. Muszę uaktualnić KRS, prokury itd. Trzeba zacząć ogarniać jak to będzie wyglądało.

Ale dzisiaj lenistwo znowu do 12 ;)
 
Aliamaris widzę ze się przejęła tak jak ja ..
Odkąd pamiętam zawsze spałam na prawym ale zmieniłam się mężem strona łóżka i dziś całą noc przespalam na lewej stronie a tak budziła się ciągle w nocy przez ostatnie dni i co za świadomości byłam na lewym to na śnie na prawą stronę się przekrecalam;)
 
Ja zawsze na prawym i na brzuchu a teraz się nie da. Tylko lewy bok, automatycznie. Mąż mówi, że nawet jak na początku Zasypiałam na brzuchu to chwilę później leciałam na lewy bok ;)
 
No to widzę, że nie tylko ja tak odruchowo na lewy bok się kładę ;-) Chociaż teraz w ogóle mi to nie pasuje, bo się zamieniłam z mężem miejscem, bo nie mogłam się już z łóżka wygramolic.
Po tej podróży wyspalam się jak nigdy :-) A teraz do mamy na rosolek i racuchy mniam :-)
Miłego dnia dla wszystkich.
 
Witam sie i ja przy kawusi. Wczoraj się znęcałam nad sobą i piłam mleko z czisnkiem masłem i miodem myślałam że no nie będe pisać. Dzisiaj jakby troche lepiej ale zobaczymy wieczorem
Ja też więcej na lewym ale i na prawym też

gwiazdeczka ja wczoeaj też rosołek a na kolacje mąż pyszną tortirle zrobił a dzisiaj leżymy przed tv :D
 
reklama
Ale dzisiaj fajny dzień pogoda się zrobiła :) poszliśmy z psem nad rzekę wyszalal się to teraz śpi :) a ja tak się najadlam ze ledwo się ruszam wiec chyba musze chwile przed tv polezex;)

Moje dzisiejsze menu;)
 

Załączniki

  • 1442155271846.jpg
    1442155271846.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 32
  • 1442155285750.jpg
    1442155285750.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 32
Do góry