reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ja na jutro zaplanowałam gulaszyk z plackami ziemniaczanymi i Barszczyk z uszkami :) mniam ;)
Carolajna na brzuchu?
Mnie jeszxze omijają ale mam tak napięta skórę ze napewno się pojawia wiec na zapas się nie ciesze :(
 
Kropek tez mam taką skórę napięta a zwłaszcza na brzuchu w każdej tak mialam i delikatne rozstępy mam na udach i piersiach ale prawie nie widoczne. Nie każdej rozstępy się pojawiają ;-)
 
Gwiazdeczka - ad głupich pytań ad pochodzenia to na prawdę przypuszczałam, że podobne pytania to tylko w żartach istnieją. Ludzie nie przestają mnie zadziwiać.

Carolajna - pożyczki mamę, proszę... A raczej moje mieszkanie prosi ;-)

Choco - u mnie też będzie niedużo, bo 22 miesiące, a między starszymi jest 18. Teraz jest naprawdę fajnie :-)

Szogi - nie martw się na zaś różnicą wieku. Ja mam siostrę młodszą 4,5 roku i w sumie sporo się razem bawiliśmy, a teraz to w ogóle jest świetną przyjaciółką i kumpelą. A ja dla niej trochę taka alfą i omegą bo większość jej problemów juz przerabiałam ;-)

Jadźka, Choco - zdrówka!

Margarita - o jak miło :-)

Mój mąż dziś dzielnie przejął opiekę nad młodzieżą, a ja nadrabiałyście zaległości biurowe... Normalnie głową mi pęka, ale przynajmniej mam sporo do przodu. Jeszcze z 3-4 takie dni i w ogóle miałabym porządek ;-)
 
Kto rano wstaje ten jest nie wyspany :-(
Znowu obudziłam się z bólem gardła :-( i katarem choco zarazileś mnie ;-) dzisiaj znowu się wynudze w karetce ;-) kiepski jest tam zasięg a więc będę was tylko podczytywac oile się uda ;-)
Miłego dnia dziewczynki
 
Kropek na boczkach bliżej w stronę pleców. Małe i jasne. Sztuk 2.
Nie wiem czy wcześniej się nie zrobiły jak utyłam a teraz po prostu uwidoczniły bardziej.

Bozienka w pierwszej ciąży nie miałam ani pół. Ale wtedy też ważyłam sporooo mniej.

Zuzanka zabieraj bo po 1 dniu mam dość ; )) "a po co Ci tyle butów, ubrań" itd "dlaczego kupujesz takie drogie rzeczy" itp
Poza tym, że czysto to nic znaleźć nie idzie ,)

Ja rano męża napadłam bo mnie wzięło :)
Czekam na śniadanie i mam nadzieję, że pogoda się poprawi bo córka na urodziny idzie później i to na powietrzu.
 
reklama
Do góry