reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Hej hej, u poloznej wszystko dobrze. Tutaj w sumie sprawdzaja tylko mocz, cisnienie i sluchaja serduszka. Wszystko dobrze i oby tak zostalo. Polozna sie pytala, czy dzidzius byl niespodzianka (bylam z Alexem a takze ona nas pamieta z mojej zeszlej ciazy) a ja ze nie, ze tak chcielismy jedno po drugim a ona, ze jestesmy odwazni :D co prawda to prawda. Wszystko byloby super gites gdyby nie fakt, ze Alex zrobil wielka kupe w momencie kiedy nas wezwala do siebie wiec ani go przebrac ani nic musial siedziec w smierdzacej kupie cala wizyte :D

Bozienko dobrze, ze mezowi nic sie nie stalo, ktos musi nad nim czuwac i nie zazdroszcze stresow!
Jadzka duzo zdrowka!
 
Ja wczoraj spotkalam znajoma mojej mamy i mowie ze czekamy na drugiego dzidziusia a ona najpierw sie ucieszyla, ze fajnie, ze bedzie Nastka miec rodzenstwo, ze bedzie raz raz i po pieluchach i takie tam az w koncu mowi "tak to jest po porodzie ze sie szybko zachodzi tak to jest z tymi wpadkami".......
Blagam! Jaka wpadka w malzenstwie to raz... A dwa co ja to obchodzi? Nawet jakbym tak pomyslala to bym tego na glos nie powiedziala bo przeciez ludzie moga chciec miec mala roznice miedzy dziecmi tak jak u nas. Powiem szczerze jestem zniesmaczona i mnie to zabolalo :/
 
Jadzka on zawsze wybiera najlepszy moment na kupe. Zawsze w swiezo przebrana pieluche, zawsze jak jestem gdzies spozniona i musimy szybko isc to zaraz przed wyjsciem albo juz w samochodzie, zawsze w sklepie gdzie trzeba pol godziny szukac przewijaka :D mozna wymieniac w nieskonczonosc :D

Choco wiem co czujesz, u nas tez od razu wszyscy doszli do wniosku, ze to wpadka i ze pewnie chcemy wieksze zasilki :D szkoda tylko, ze na zasilkach nie jestesmy bo podobno moj maz za duzo zarabia (szkoda, ze tego nie widac na koncie w banku :D) a wydaje mi sie, ze lepiej tak dla Alexa ale i dla nas bo wszystko jest jeszcze "swieze" tzn pieluchy, ciemieniucha, wstawanie nocne, pielegnacja i kapiel takiego maluszka, pierwsze katarki itd. Jakby byla wieksza roznica to pewno bysmy zapomnieli. Tak lepiej dla nas i nikomu nic do tego :) Wspolczuje kataru :*
 
reklama
Witam się wieczorem,
Bożenka współczuję stresu. Tak to już jest z tymi naszymi "starymi ", my się martwimy a oni udają twardzieli :)))

Jadzka nie daj się angine, wiem jak się męczyasz, u mnie wracała przez miesiące. Teraz powinnam iść do laryngologa no czasem mam zapchane ucho. I oczywiście czasem zatknie się na kilka minut. Potem jest spokój 2-3 dni i znowu czuję zatkanie- masakra jakaś.

Carolajna dziękujemy z zaproszenia skorzystamy :))

Choco ja jestem 3 w ciąży i mam 35 lat . I czasami mam wrażenie ze ludzie patrzą jak na jakąś patologie. Widze te wymowne spojrzenia - jakby mówili co 3 dziecko jakby to było 13 :)))) a my z mężem cieszymy się jak wariaci. Myślę że będzie naszym największym pieszczochem :)mąż juz mówi ze Tymek będzie mógł spać z nami bo on będzie taki malutki:).
 
Do góry