reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Cześć dziewczyny,
mam termin niby na 23 lutego, ale teraz już wiem, że będzie cc na przełomie stycznia i lutego. Leci mi właśnie 17 tc ;)
 
Cześć Dziewczyny

Wczoraj byłam pierwszy raz odkąd tu mieszkam u fryzjera (tak to zawsze w PL przy okazji wizyt). i jestem średnio zadowolona, facet wogóle bał się ciąć moich włosów, mówie mu na początku że chce ostre cięcie, pazurki (mam bardzo długie włosy) to ten dyskutuje, że nie radzi, że grzywka jeszcze za krótka, potem mówie to niech tnie co najmniej 5 cm, to też dyskusja, że radzi 4 i bla bla bla. W ogóle miałam wrażenie że nie zna się na swojej robocie eh to w sumie dobrze że tych pazurków nie odwazył się ciąć bo mogłabym dzisiaj płakać :)

Za oknem szaro, zimno i ponuro. W sobotę mąż ma urodziny, więc dzisiaj jade kupić pare rzeczy do tortu, szampana dla mnie oczywiście bezalkoholowego ;]
Zaczynam mysleć już o poniedziałku, czasem czuje ruchy dziecka, delikatne, czasem mocne przesuwanie :) ale jeszcze nie tak regularne, jednak każdy najmniejszy ruch cieszy mnie bardzo :))

Miłego dnia Dziewczyny
 
Jestem i ja :)

Kropek dobrze ze nic więcej Ci się nie stało bo dopiero by było :/

Bozienka a juz w którejs ciąży Cię tak bolało ???

Ja od rana posprzatalam jak zwykle, Córka już po drzemce i tak myślę co tu w jakiej kolejności dalej robić :)
Mąż dziś wraca późno w nocy a może i nad ranem z pracy więc szykuje się na super noc..

Moja córka rozmawia z bajką :)
 
Choco hmm nie przypominam sobie ale pogoniLO mnie do WC i przeszło . Mały tak nisko siedzi bo tak go dzisiaj czuje i może mi naciska na coś i dla tego ale już tak nie boli .
Jak ja bym chciała żeby moja miała jeszcze dzienne drzemki :-) dzisiaj moje dzieci wstaly bardzo wcześnie syn wstał przed budzikiem jak się przrbudzilam o 6:30 to on już nie spał córa wstała ZARA po 7 a myślałam że odprowadzenie syna do szkoły i jeszcze się przespie a tu niestety
 
Zapomniałam opisać swoją wczorajszą wizytę u kardiologa :)
Poszłam, poproszono mnie żebym weszła do pokoju pielęgniarki, ta zmierzyła mi ciśnienie i zrobiła ekg, bez żadnego gadania i narzekania :) Po czym powiedziała ze moja karta jest już u doktor i ze wchodzę pierwsza! Bo jestem ciezarna! I mi się nalezy!
Poważnie - myślałam że spadnie z krzesła z wrażenia :)
I tym samym pogodzila z 6 osób które się spieralo kto wchodzi pierwszy :D
23 idę na holter i se z nim dobę posmigam :)
A potem spowrotem do Pani lekarz :)
 
Witam :-)

AliaMaris witaj wśród nas. Czy mam Cię dopisać do listy? I tak z ciekawości, to czemu masz aż tak wcześnie cc? :sorry:

Choco no i to mi się podoba! Trzymam kciuki, żeby wszystkie badania wyszły dobrze! :-)

Bozienko ja też miewam takie piekace bóle ostatnio. Mój lekarz wczoraj mówił, że to też mogą być.zrosty :baffled:

Nova najgorzej, jak się trafi na fryzjera,co ma swój styl i nie da rady negocjować nic innego. Ja miałam kiedyś świetną fryzjerkę u siebie,ale już tu nie pracuje i od tamtej pory zapuszczam włosy bo boję się oddać je w inne ręce :sorry:

Jadziu zdrówka dla synka! U nas mija tydzień szkoły i mamy mega katar u młodszej córki oraz ból gardła u starszej. Na razie chodzą do szkoły i mam nadzieje, ze to nic poważnego..
Ehhh....witaj szkoło :eek:

Kropeczku rety,dobrze że nic gorszego się nie stało! Mam nadzieję,że reszta dnia mija Ci spokojnie :tak:


Z tym spaniem, to prawda,choć stwierdzenie, że zabija się dziecko,jest przesadzone. Bardziej chodzi o to,by nie utrudniać przepływów nagminnym leżeniem na plecach,czy prawym boku ;-)
 
reklama
Hahah Magda no tak nie pomyślałam o tym :-D tak teraz patrząc to ból był na końcach blizny :-) .
Mąż wyszedl od dermatologa i wiecie czego się dowiedział ehhh wszystkie zapachy typu briss itd są bardzo szkodliwe dla dziecka prznikają przez skorę do plodu i dziecko potem źle się uczy jest dziwne w zachowaniu. Zaraz to będziemy zamykane w przezroczystej sterylnej kuli żeby żadna zaraza do nas nie przyszła to jest już chore ehhhh
 
Do góry