reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Znalazłam zdj z poprzedniej ciąży z tego samego tygodnia różnica duża ;-) pierwsze 3 z poprzedniej ciąży a dla porównania ostatnie z tej
 

Załączniki

  • 1440502902546.jpg
    1440502902546.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 35
  • 1440502916793.jpg
    1440502916793.jpg
    4,7 KB · Wyświetleń: 52
  • 1440502925902.jpg
    1440502925902.jpg
    4,9 KB · Wyświetleń: 49
  • 1440502966752.jpg
    1440502966752.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 34
Mkvet ja jak chodziłam co 2 tygodnie to na każdej wizycie miałam usg:)

Carolajna zdenerwowała mnie tym zestawem... grrr idę sobie zrobić sałatkę owocowa;)
M@linko trzymamy dalej kciuki

Szogi ja nie interesuje się aż tak sportem :)
Och dziewczyny wy już wszystkie prawie znacie plec a ja nic kompletnie nawet żadnych prognoz tylko przeczucie zazdroszczę wam:)
Haruna może jesteś osłabiona?

Choco gratki!! Nie prz3jmuj się ją też jeszcze nie znam płci i ciekawa jestem czy coś na zwykłej wizycie zobaczy lekarka czy będę musiała czekać do 17 września na połowkowe :( Choco wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :)

Ja nie mam smaka na nic i to jest straszne bo zapytacham się byle czym:(

Zrobiłam dziś mężowi do słoiczków z ogórka mi z chili to nawet nie umiałam się zmusic żeby to spróbować czy dobre wyszło no tragedia ...

Chyba zrobię na obiad makaron z duszonymi rydzami w śmietanie bo już sama nie wiem co a wy co dziś macie na obiad? Może mnie na jutro zainspirujecie;)
 
Choco to super wieści, dzidzia pięknie rośnie, ja dziś też wchodzę w 18 tydzień to pewnie podobne wymiary :-) Czekamy na zdjęcie.
Kropek ja dziś mam lasagne, a chęć mam niestety na wszystko, przez co sama nie wiem co jeść ;-)
 
Choco - ja tez jeszcze nie znam plci. Wazne, ze wszystko ok.

Margarita888 - oj w blad Cie wprowadzilam :p w nocy byly eliminacje, to myslalam, ze teraz final. Teraz sprawdzilam w necie, ze zadnych info, wiec chyba nie.

kr0pek - ja mam curry z kuraka z mlekiem kokosowym, fasolka szparagowa i papryka; a dla corki pulpety w sosie koperkowym, bo curry to by nie zjadla, a ja smaka mialam :-)
 
Ja się zapchałam sokiem pomarańczowym, wyciskanym.
Byliśmy na spotkaniu, w sklepie fajnym z dziecięcymi artykułami i wracamy do domu. W czwartek znowu wycieczka...eh. coś mnie głowa zaczyna boleć :(
 
reklama
M@linka super że jest lepiej a córcia niech szaleje na zdrowie! Trzymaj się kochana!

Choco najważniejsze że zdrowiutkie! i już jakie duże a niedawno w mm podawałyśmy wymiary hehe

Z tym nosem coś jest bo ja też budzę się z zaschniętą krwią, muszę spróbować sól fizjologiczną, bo w nocy czuję jak mam sucho.

Ja wczoraj skończyłam jeść sałatkę jarzynową którą zrobiłam z rosołu, sąsiadka podpowiedziała, dwie marchewki wiecej wrzuciłam i kilka ziemniaków do drugiego dania więcej ugotowałam, jajka ogórek majonez i gotowe tak przy okazji

Bozienka Ty to masz brzucholka:) mój też powili startuje na razie chyba poszło mi w kości hehe

Idę robić spaghetti
Beemik czekamy na info!!
 
Do góry