reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Aschlee sorki musiałam przeoczyć:sorry: a jak się czujesz/ rozumiem że leżenie wychodzi Ci już bokiem.
Bozienka to jak ten sam lekarz w innej miejscowości więcej Cie kosztuje?
Carla oj masz zachciewajki ja bym pawia puściła hehe
Magda jak z córcią i jej paluszkiem? Odpoczęłaś ciut po nocnych wypiekach?
Ja wzięłam pół nospy i już tak nie ciągnie.
Kciuki trzymam za wizyty Bozienka Carla Aschlee a Wy już wecie ktto Ws as się zadomowił czy coś przeoczyłam?
 
U mnie to wygląda tak,że najpierw o 10 rano jest usg. O 10.45 mam konsultacje z diabetolog-ginekolog, a potem o 15 z tym ginem. To wszystko jest w tym samym szpitalu :-)
 
Demolka ja nie wiem wsumie to mi nieśmiało powiedział ze chłopak ale nie biorę tego wogóle pod uwagę ;-) może jutro się dowiem ;-) Magda może by tak do nicu dopisać płeć dziecka :-) juz parę wie ;-)
 
Demolka no juz mam serdecznie dosc lezenia.Zobacze co moj powie o tym lozysku,krwiaku i szyjce :/ oby teraz juz bylo tylko lepiej.

U mnie niby dziewczynka ale tez jeszcze sie nie nastawiam zobaczymy co zobaczy miedzy nozkami za tydzien ;)
 
A ja mam podły humor:(

Dowiedziałam się parę dni temu że moja była najlepsza przyjaciółka jest w ciąży i ze ma straszne problemy ...źle znosi ciaze:(

Mam ochotę się do niej odezwać bo się martwię o nią i jeszcze rok temu nie wyobrażałam sobie ze jak druga będzie w potrzebie to nie będzie reakcji ale z drugiej strony dumą mi nie pozwala... raz ze ona wiedziała że ja jestem w ciąży i ze poch wszystkich przejściach ze nam się udało a wiedziała jak przeżywamy ze nie mogę zajść w ciążę no i nie odezwała się dwa ze dużo przykrych słów usłyszałam...

Nie wiem co powinnam zrobić z jednej strony mimo tego wszystkiego boli mnie ze jej źle z drugiej strony gdyby chciała jakoś odnowić kontakty to to jak zaszłam w ciąże to był idealny pretekst do zagajenia rozmowy:( wiec może nie ma co się pchać tam gdzie nas nie chcą?
Mam teraz myślenie :( czuje się nie komfortowo w tej sytuacji:(
 
reklama
Kropek a może jest uparta i myśli tak samo jak Ty ?? Może warto spróbować? Jak się spróbujesz to się nie dowiesz

A ja jestem głodna i mam mega ochotę na cebule albo pomidora z cebula ale ani tego ani tego nie mam :-( a więc idę spać głodna :-(
 
Do góry