reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Dziewczyny jak dobrze pamiętam to chyba temat mat edukacyjnych był już poruszany, ale muszę poruszyć temat. My jeszcze do tej pory nie kupiliśmy, tak naprawdę to ja nie wiem na jaką się zdecydować. Proszę Was doradzcie jaką mam zamówić. Z góry dziękuję.
 
reklama
Hej!
Jakiś czas temu pisalyscie, ze Wasze dzieci pchaja piąstki do buzi. Moj Antek tez juz w sumie od dawna to robi, ale od kilku dni pcha je bardzo, raz jedna raz druga a czasem dwie na raz, wczoraj az zaczal sie ksztusic... glodny nie byl. O co chodzi? A i do tego strasznie sie slini, caly czas musze mu buzke wycierac, myslalam juz nawet o sliniakach, bo co chwila go przebieram, bo mokro pod szyja. Na zeby za wczesnie, wiec co to moze byc?
Waszebobaski tez tak maja?
 
mojej znajomej córka tak pchała piąstki do buzi, że aż zdarzyło jej się zwymiotować kilka razy :)))

kupiłam Młodej książki... jezu, jakie piękne... najchętniej przeczytałabym i przeglądnęłabym wszystkie na raz!
 
Anit - ja mam taką - Link do: Bright Starts - Mata Słoneczny Plac Zabaw - Kids II | Zabawki | merlin.pl służy mi już trzeci raz i nawet tego po niej nie widać - dobrze wykonana i wytrzymała na pomysły starszaków, opcja składanych boków bardzo przydatna, ale zabawka grająca beznadziejna ;)

Ola - to pchanie piąstek to standard, raz, że maluchy generalnie badają świat buzią i wszystko tam wkładają - ręce są pierwsze, dwa, że zęby podobno dokuczają najbardziej, gdy się przebijają przez głębsze tkanki - nawet kilka miesięcy przed samym przebiciem dziąsła. Czyli generalnie wszystko będzie można zwalać na zęby przez najbliższe 2 lata ;)

Betula - ech... mogłabym fortunę wydać na książki dla dzieci. Niektóre wydawnictwa są przecudne :) tyle że te co mam już mi się na półkach nie mieszczą ;)
 
Ola ślinianki ruszyły Małemu agratulacje kupy my czekamy na naszą bo ostatnia była w poniedziałek.
dzisiaj po kolejnej szczepionce 5w1 bolało.. na kupe lekarka kazała wodę a że mamy bunt na nią to mam rozrzedzic mój pokarm
 
Ola moja też ładuje piąstki do buzi jakby miała trzecią to by pewnie też próbowała ją tam upchać;) ślini się również nawet teraz śpi na moim ramieniu i czuje jak mi po ręce cieknie;)

U nas mega kupa była o 23.30;)
 
reklama
Tez chetnie dowiem sie jakie macie ksiazeczki :)

Demolka a Ty tylko piersia karmisz? W jaki sposob bedziesz rozrzedzac pokarm? Sciagac i dolewac wody?

Zuzanka wlasnie w zlobku rodzice kazde zle samopoczucie dzieci zrzucali na zeby, my, jako opiekunki nawet troche juz ironizowalysmy, ze wszystko przez zeby, nawet brzydka pogoda. Ale bedac mama cos czuje, ze te zeby to rzeczywiscie glowny winowajca wszelkich bolesci dzieci... :)

Magmich hehe mam to samo! Czesto bluzke mam tak mokra, ze mozna wyciskac, a jak zarzuce sobie pieluche na ramie to albo przesiaknie, ale Antek slini sie obok :)
 
Do góry