reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Ola.ja do.konca.noe.pamietam co mi anestezjolog mowil bo to bylo 3 lata temu ale na.pewno wypelnialam jakas ankiete i zgode na cc

Mnie czasem jak zlapie takie.klucie w macicy to az stanac musze i lekko sie skurczam hehe bo boli i brzuchol coraz bardziej ciagnie do dolu...ale znajac moje szczescie bede sie turlac do dnia planowanej cc.

Od 1 lutego w lidlu sa fajne rzeczy dla dzieci miedzy innymi spiworki przystosowane do fotelika samochodowego :) chyba sie skusze i kupie.


A teraz wzielo mnie na.mleko .... wszystkie michalki juz zladlam a nie chce mi sie isc do sklepu po nastepne...a zjadlabym chalwe
 
Ola ciągnie i boli wtedy brzuch tak że każdy krok to ból, że aż ciężko oddychać.

Lili fajnie wiedzieć, ciekawe czy na małe czy większe bobasy bo oni mają dobre jakościowo i cenowo rzeczy. Ja dziś w biedronce kupiłam płyn do prania lovela 3l za 24 zł a ostatnio w tesco dałam 50zl!!
 
Ja się czaję na tą narzutko-kołderkę z lidla ale jestem ciekawa czy faktycznie warta swojej ceny ;-) ;) No i musiałabym kogoś poprosić aby mi kupił a takie są ładne :laugh2:
Demolka tu masz wszystko: http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=979
ale jeżeli chodzi o rozmiary to trzeba oglądać i brać na oko bo jakiś czas temu kupowałam body 62/68 i wydaje mi się, że bardziej odpowiadają 74 :-p
 
Mkvet mnie moja pani doktór dała zwolnienie do 11 lutego a termin mam na 4 lutego, jeśli do tego 11 nie urodzę to rano 12 mam sie zgłosić do szpitala i wtedy nie masz zwolnienia tylko szpital zawiadamia pracodawcę że jesteś w szpitalu ale nie korzystasz jeszcze z macierzyńskiego.

Kati mnie też po pierwszym porodzie nie bolało obkurczanie macicy dlatego po drugim byłam zaskoczona tymi bólami, ale zniosłam bez tabletek. Zobaczymy jak będzie teraz.

Ja chodzę na wizyty prywatnie, jesteśmy imówione że 2 tyg. po porodzie zadzwonię i i umówimy się na wizytę kontrolną po około 6 tyg. i wtedy jej zaniosę podziękowania ( w koszu kwiatek, kawka, bombonierka i winko). A to jeszcze będzie przypadać coś koło 8 marca :biggrin2:

Magdalena ja ostatnio składała mojemu M propozycje ale niestety odmówił :szok::baffled::no2:
od sierpnia w celibacie to teraz się boi. No co za chłop :confused:

Nowa gratuluję, spory chłopak :yes:. Życzę dużo zdrowia i siły :biggrin2:

Tak tak Bettina Ty już się szykuje bo ja chyba zaraz po Tobie wypadam.:biggrin2:

Idę trochę posprzątać, może coś się ruszy a jak nie to faktycznie po prostu mojego zgw......:yes::biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
Olaolala anastezjolog robi prosty wywiad. Wlasnie pytalam sasiadki ktora niedawno miala. Zapyta jakie leki przyjmujesz, zważy Cię, zapyta o wzrost żeby dobrać dawkę leku. Szczegółowo wypyta o przebyte choroby, operacje które miałaś w przeszlosci, grupę krwi, o choroby w najbliższej rodzinie, szczegolnie choroby serca, kłopoty z krzepliwoscia krwi, poinformuje Cię jak przygotować się do operacji czyli naturalne, niepomalowane paznokcie u stóp i dloni, brak biżuterii, dieta itp. Wypiszesz zgodę i po sprawie. Przynajmniej tak to wygladalo u sasiadki.
 
Cześć dziewczyny! Trzy podejścia dzis robie do napisania posta. Może tym razem sie uda. Tyle drukujecie, ze nie pamiętam co.miałam napisać.
Carolajna gratulacje cudnego masz synka dużo zdrówka dla Was!
Nowa równiez gratuluję i dużo zdrowka dla Was fajnie że już po wszystkim.
Olaola ja też mam takie bóle od trzech dni nie dość ze biodro i kuśtykam jak stara babcia to jeszcze to pojde pare kroków brZuch robi sie twardy i boli , ciągnie strasznie coś do dołu jakby mala miała zaraz wypaść... mam wizytę czwartek tak jak ty więc się zapytam czy to normalne na tym.etapie bo w pierwszej ciąży tego nie miałam i każdy inny ból to za ta wariuje ale widze ze wiekszosc znas tak ma... ja tez planuje jakies czekoladki dla położnej i lekarza ale to az po porodzie opieką jak na NFZ super.
Lilith też miałam taką ochote i wilczy apetyt któregoś ranka a skończyło się jak zwykle zgaga ale co tam jak zachcianki to zachcianki k orzystajmy póki możemy.

Ja właśnie czekam na obiadokolację mąż urzeduje w kuchni lol. Mówi że mam odpoczywać i już. chociaż jakieś plusy tej końcówki ciąży hihi.
 
W Lidlu od lutego maja byc tez biustonosze do karmienia za 27.99 zl :)

Magdalena dzieki, pewnie wszedzie to wyglada tak samo. Standardowa procedura :)
Demolka no wlasnie z tym brzuchem o ja mam tak jak piszesz :/

Bettina nie zablokujesz kolejki :p pojdzie gladko i szybko, nawet sie nie spodziewasz :p
 
Kamisia aż w szoku jestem, bo mam identycznie, boli mnie biodro, kustykam, boli brzuch i ciagnie w dol tak jak by mi maly(tu tylko roznica:p) chcial wyjsc... i tez mam w czwartek wizyte :)
 
reklama
Tyle tych bóli różnego rodzaju, że w tym natłoku faktycznie przegapimy te porodowe :rofl2:
Wypucowałam dzisiaj całe mieszkanie ale wątpię, żeby coś mi to pomogło :sorry2:
 
Do góry