reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
U mnie to masło kosztowało 49 pensów i aż żałuję,że wzięłam jedno, bo jest na prawdę smaczne i duży ten słoik. Za takie samo tutejsze, w innym sklepie, ale mniejszy słoik płacę 3 funty. Mogłam zapas zrobić :-p
 
Aschlee to takie coś niby jak z pianek jojo? Ja nie lubię, ale tu faktycznie sporo tego jedzą :-)

Kasiaczek tak. Ja jestem teraz jak pies myśliwski :-p Podbrzusze pobolewa, ale to u mnie norma w I trymestrze zawsze, no i zachcianek nie mam, tylko po prostu jasno ukierunkowany smak.....ssssłłłłłłłoooonnnneeee :-D
 
reklama
Kasieczek wiele z nas ma takie bóle i nie jedna się martwiła ale widać że to normalne o ile nie są bardzo mocne , długo trwają i są beż żadnych plamień. Dzidziuś musi sobie miejsce zrobić:)
 
Do góry