reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Witam dziewczyny :-)

U nas szykowanie na Halloween party do szkoły. Od poniedziałku dzieci.mają tydzień ferii,ale niestety na odpoczynek się nie zanosi. :baffled:


Miłego dnia kochane! :-)
 
Witam się I jak :-)
Magda kiedy Ty choć na chwilkę zwolnisz ??
Obudziłam się z bólem głowy :-( nie lubię tak córka obudziła się ze złym humorem szaro ponuro i zimno ;-) jak ja nie lubię takiej jesieni wole jak słońce jest te liście się mienia lasy są kolorowe ehhh a nie takie bleee ;-)
 
Ja prawie nie spałam :( chyba mi się juz uaktywnil tryb czuwania i co sie piesiu nasz przwrocil z boku na bok to ja już nie spałam :( padnięta jestem ale bałam się ze ściągnie kołnierz i się do szwów dobierze :(

Pogoda u nas nie ciekawa zaraz się zabieram za sprzątanie takie ogólne czyli łazienka odkurzanie mycie podłóg i mam siatkę jabłek wiec chce zrobić do sloików bo wczoraj na próbę zrobiłam do słoika i całkiem fajne to wyszło.

Madziu przypomniałas mi ze halooween juz jie długo faktycznie może będzie ki się chciało dziś dyni wydrazyc na mrozenie to powycinam lampion;)

W tamtym roku to miałam ich dużo ale w tym roku to symbolicznie bo w zamrażarce jeszcze sporo zostalo:) ale jak tacie taka ładna urosła na dzialce to trzeba spożytkować :)

Wysyłam wam nasze zeszlo roczne:) mi się aż ciepło zrobiło jak na nie teraz spojrzałam ;)

Miłego dnia
 

Załączniki

  • 1445583666037.jpg
    1445583666037.jpg
    5,9 KB · Wyświetleń: 27
  • 1445583679193.jpg
    1445583679193.jpg
    10 KB · Wyświetleń: 29
  • 1445583695213.jpg
    1445583695213.jpg
    3,4 KB · Wyświetleń: 30
Dzień dobry :)
Czuję się wyspana bo córcia dała nam po przedstawieniu pospac :)
A dziś pada. Znów. Mam nadzieję że jak obudzi się z drzemki to uda nam się wyjść na spacerek pomiędzy kroplami ;)
Zaczęłam jeść śniadanie ale mdli mnie niesłychanie wiec narazie sobie darowalam :)
 
kr0pek - biedna psinka. Lampiony super, powiedz jak zrobic zeby miazsz wykroic do zamrozenia, a zeby skorupa zostala w calosci na lampion? czy sie nie da? bo ja jak mroze, to kroje dynie na kwalki i pozniej obieram ze skorki.

jadzka - ostro ruszylas z rana! ja dopiero zakupy zrobilam i zbieram sily na piatkowe sprzatanie. Chcialabym jeszcze nalesniki usmazyc, zeby corka miala po treningu, ale nie wiem czy zdaze - mam tylko do 15 czas...

u mnie tez szaro, buro za oknem...
 
reklama
Bozienko chyba jak urodzę, to może w szpitalu te dwie doby odsapnę :eek: Serio. Mam po dwie wizyty u specjalistów do końca listopada i masę innych spraw, a potem święta. Między tym torty. No nie mam kiedy zwolnić, ale staram się uważać :sorry:


Kropeczko
ponieważ dzieci mają te ferie, to party w szkole dziś, ale ogólnie szykujemy się na kolejną sobotę. Dynie już zakupione, bo lampion musi być co roku. Cukierki i stroje również. Fajnie,że w tym roku wypada w sobotę :-)


Choco u nas też leje od rana :baffled:
 
Do góry