reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Boze Bozienka jakbym o sobie czytala!!! Noc mialam koszmarna. Zaczelo sie po polnocy. Najpierw jak lezalam na plecach poczulam bol, na lewym boku to samo. Zmiana pozycji nie do przeskoczenia. Po 2 troche jakby lzej. Ale czuje bol w podbrzuszu jak wstaje badz mam sie przekrecic z jednej strony na druga. Nie umiem tego opisac ale jakby miesnie. Pocieszalo mnie tylko to ze mala dokazywala. Wzielam jedna nospe zeby preszlo. Jutro mam na szczescie wizyte. Ale mala dzisiaj cos bardzo spokojna. Jak sie nic nie odezwie bede musiala jechac dzisiaj. Co moge zjesc, czego sie napic zeby chociaz kopnela?

Co to zwolnienia to moja gin nie chce wypisywac wczesniej. Zawsze ostatniego dnia zwolnienia wypisuje, badz pierwszego zaraz jak sie zwolnienie konczy.
 
Żaba czekolada coś słodkiego zimnego sok pomarańczowy podobno działa na mojego nie działa niestety popukaj do brzuszka .
Mój naszczęście dokazuje sobie w brzuszku ale co chce nagrać to spokój ;-)
 
Żaba nie pij tej Nospy lepiej,bo jak dokucza Ci spojenie,to tylko pogarszasz sprawe.


Jadziu Reni jest do niczego. Pytaj o ranigast ;-)


Aschlee poprawy samopoczucia życzę :-)


Mój synek jest nadaktywny,ale zimne picie pobudza go do granic możliwości :-)
 
Wypilam pol litra soku pomaranczowego, reszte wstawilam do lodowki. Czekolade przygotowalam ale nie umiem sie przelamac. Jakos mnie odpycha. Ale mus to mus. Teraz tylko czekac... :(
 
witam i ja w ten smętny szaro-bury dzień. Podczytuje ale weny na pisanie brak i jakoś w temat sie ostatnio nie umiem wbić.
Zdrówka dla Wszystkich chorowitek i poprawy humoru:tak:
Bozienka a nie możesz telefonicznie skonsultować z lekarzem czy masz się poważnie martwić? Ty płacisz nawet jak idziesz po samo zwolnienie do gina:szok:
Carola dawaj znać co tam u Was?
Aha mam pytanie jaki rozmiar pościeli do łóżeczka kupujecie bo już zgłupiałam od czytania o wszystkim:)
 
Demolka nie wiem właśnie jak by to było jak bym szła po samo zwolnienie telefonicznie jeżeli mu zgłosze dolegliwości to mi każe odrazu na oddział jechać ale powiem tak jak leżę nie dźwigam to jest dobrze boli dużo mniej czuje taki lekki bol jak bym się uderzyła w to miejsce bardziej w pachwinie .

No dzisiaj dzień pełen dobrych wiadomości :-) dzwonili do męża z wojska i jeżeli główny sztab wojskowy w warszawie się zgodzi to od stycznia mąż będzie pracował w wojsku na stanowisku ratownik wojskowy :-D druga dobra wiadomość zus dzwonił potrzebują jeszcze 2 papierki od pracodawcy i kończą postępowanie :-D mam nadzieje ze na moja korzyść hihihi ale tego pani nie chciała juz powiedzieć ;-) a trzecia dobra wiadomość dzwoniła pani ze skarbówki ze mam u nich jakieś pieniądze i chcą mi je oddać :-) no i fajnie jest jeszcse wygram w totka i będzie wspaniale ;-)
 
reklama
Do góry