reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Dzień dobry kobietki,
ale źle spałam dzisiaj, 6 razy wstawalam i chodziłam po domu, zaczyna tak być co noc. Chyba organizm się przyzwyczaja do wystawania do dziecka ;-)
Pogoda piękna, zaraz pranie będę wieszać i działam dalej.
Dziewczyny kurujcie się póki się coś nie rozwinie.
 
Dzień dobry, mi zostały jeszcze 3 dni urlopu, wiec korzystam póki mogę :-) dzis zaliczyłam pierwszą noc z moja nowa poducha z motherhood dla kobiet w ciązy. Super sie z nia spało, ale niestety utknęłam na jednym boku, bo zeby na drugi sie przewrocic to musze wstawac, przekrecac ja i z powrotem sie tam wygodnie ulokować, wiec troche na plecach próbowałam, bo nie chcio mi sie podnosić...Tez tak macie?

Zdrówka dla wszystkich choruszków!
 
Dzień dobry.
Trochę mnie stresuje to moje dziecię. :-(Wczoraj o 22 już leżałam w łóżku. A to jest pora najaktywniejsza Malutkiej. Dochodzi 23 a tu nic. :szok: Wstałam zjadłam cukierki, pochodziłam, położyłam się i dalej czekam. Trzącham brzuchem i nic. Już chciałam do szpitala się szykować ale po północy się obudziła, ufff. Teraz jem śniadanie i czekam na kopniaki.
Miałyście takie chwile ciszy? Co wtedy robicie, żeby dzieciaczka pobudzić? :-(
 
reklama
Bozienka w poniedziałek kładą wykładzinę więc nie zdążę. We wtorek mam lekarza popołudniu ale muszę o 8 jechać do pracy :(
Bettina tak. Zwykle jak czekam to cisza.
Teraz młody od prawie godziny cuduje w brzuchu
 
Do góry