reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kropeczko cudnie!!! Mam nadzieję, że reszta badania tez przejdzie pomyślnie. Popij zimnej wody,zjedz batonik. Córcia od razu zacznie brykać ;-)


Bozienko ja w żadne syropy nie wierzę. Nie używam ich wcale. Mogę zaś polecić inhalacje. Nawet z samej soli fizjologicznej. Bardzo pomagają na kaszel i katar :-) Zdrówka!

Carolajna ciasto! Zapomniałam dać wczoraj przepisy. Musze dziś pamiętać :sorry:

Choco i jak po melisie? Lepiej choć trochę? Współczuję nocnych atrakcji i pobudki :sorry:

Anilorak a Ty jesteś na naszej liście? Jak coś to daj znać. Gratuluję synka oraz pierwszych ruchów :-)


Dziękuję za kciuki kochane! Właśnie jestem w drodze.
 
reklama
Magda właśnie inhalacje nebulizator mam u babci ehhh będę musiała tam iść i wziąść zaraz wypije mleko z czosnkiem oby się obyło bez lekarza . Ja jakoś jestem anty lekarzom i antybiotyki w ostateczności . Tak się zastanawiam kto mógł mnie zarazić ;-) w domu zdrowi siostrzenica niby przeziębiona ale ja to się z nią widziałam na może 3 minuty zostaje tylko lekarz na ostatniej wizycie ;-) bo cosik pociągający był ;-)
 
A ja mam miły poranek u dentysty. Moja pracownica zwija się z bólu i nic nie mówi, załatwiłam wizytę u naszego dentysta i musiałam ją przywieźć.
 
reklama
Do góry