reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Ja juz nie wiem jak liczą te tygodnie...
Mój mówi że z usg bo nie wiadomo jakie cykle. A lekarz w szpitalu mówi że zawsze wg miesiączki. 🫨
no kurcze taka jest szkoła… kiedy się umawiałam na prenatalne też pytali o datę miesiączki. Ale moje dzieciątko ma na razie 1.5 cm, więc zakładamy, że ciąża ma 7w4d.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja w szpitalu i już mi się tu nudzi.
Co do terminów, to ja w pierwszej ciąży miałam totalny kosmos. Z OM wychodził mi 20 październik, z USG 15-20 listopad, a młodociany urodził się we wrześniu 🤣
cześć! A dlaczego szpital? Coś nie doczytałam ? Jak się czujesz?
 
Zaczęłam wczoraj krwawić. W sumie to duże słowo. Poszłam do toalety i wyleciały ze mnie skrzepy krwi, wystraszyłam się i od razu pojechaliśmy na szpital. Ale jest nadzieja, że jutro wyjdę
Może to po prostu krwiak, który na podobno bardzo często pojawia się na tym etapie. Sama taki mam i moja gin uprzedziła mnie żebym nie panikowała jak pojawi się jakaś krew na zewnątrz bo albo się on wchłonie w środku albo wyjdzie na zewnątrz. Ale na pewno warto to sprawdzić u lekarza. Wiem że to trudne ale postaraj się nie martwić na zapas :) trzymam kciuki .
 
Zaczęłam wczoraj krwawić. W sumie to duże słowo. Poszłam do toalety i wyleciały ze mnie skrzepy krwi, wystraszyłam się i od razu pojechaliśmy na szpital. Ale jest nadzieja, że jutro wyjdę
Zrobili ci USG ? Widać na USG jakiegoś krwiaka ? Znaleźli przyczynę ?
Ja wczoraj podobnie zaczęłam krwawić , dziś byłam na USG i okazało się że jest krwiak , niewielki ale dostałam utrogestan dopochwowo
 
Cześć dziewczyny, ja miałam trochę zamieszanie i nic nie pisałam. Też jestem po wizycie, byłam przestraszona, bo jakby objawy mi przeszły. Nudności, mdłości… została tylko senność i posmak w ustach. Z dzieckiem wszystko ok, na reszcie mam chociaż wstępnie ustalony wiek zarodka (7w4d) i termin porodu na 21.02. Z miesiączki wychodzi mi 12w 🤯
Prenatalne mam 7.08
Ja też jestem z Krakowa! Planuje rodzić na Kopernika, a inne krakowianki na jaki szpital stawiają ? :)
Też jestem z Krakowa i też zastanawiam się nad Szpitalem Uniwersyteckim 😌.

Wczoraj miałam wizytę kontrolną, z dzidziusiem wszystko ok, wreszcie usłyszałam jak bije serduszko, zapamiętam ten moment zawsze 🥹
Przesunął mi się termin porodu o kilka dni, teraz mam na walentynki ☺️ (8+5).
 
reklama
Do góry