reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Hej. U mnie bez apetytu, prawie wszystko bez smaku... Zawsze dużo słodyczy jadłam dziennie 😅😅 a tu nic słodkiego nie wcisnę... 🙄🙄😑😑 A jak u Ciebie?
Ja się już pogubiłam w swoim apetycie 😂 raz mam takie zachcianki , dziś jadłam ogórka kwaszonego , a za chwilę ciasto 😂 a za chwilę nie mogę patrzeć na jedzenie i mnie mdli … dziś wstałam rano i w ogóle nie czułam objawów , ale starałam się nie panikować , po południu wszystko wróciło i teraz leżę jak wrak z kołderką i podusią 😂 dziewczyny korzystałyście kiedyś z poduszek ciążowych ? Ja całe życie śpię na brzuchu , teraz głównie na boku , ale czytałam o tych poduszkach w kształcie „U” czy „C” , może któreś z Was korzystały i mają jakieś doświadczenia ?
Dziewczyny jak u Was z aktywnością fizyczną ? Ja przed ciążą sporo ćwiczyłam siłowo , teraz mam przerwę , myślałam że będę sobie chodzić na spacery itd ale kompletnie nie mam siły :/ nie wiem czy to moje lenistwo 😂 czy ten trymestr mnie tak męczy że lepiej narazie przeczekać a potem będzie lepiej 🙈
 
Co do jedzenia to zjadłam bym doslownie wszytko! W
I senność chodzę jak zombi, mogłabym mieć drzemkę co 2h 😴
 
Ja się już pogubiłam w swoim apetycie 😂 raz mam takie zachcianki , dziś jadłam ogórka kwaszonego , a za chwilę ciasto 😂 a za chwilę nie mogę patrzeć na jedzenie i mnie mdli … dziś wstałam rano i w ogóle nie czułam objawów , ale starałam się nie panikować , po południu wszystko wróciło i teraz leżę jak wrak z kołderką i podusią 😂 dziewczyny korzystałyście kiedyś z poduszek ciążowych ? Ja całe życie śpię na brzuchu , teraz głównie na boku , ale czytałam o tych poduszkach w kształcie „U” czy „C” , może któreś z Was korzystały i mają jakieś doświadczenia ?
Dziewczyny jak u Was z aktywnością fizyczną ? Ja przed ciążą sporo ćwiczyłam siłowo , teraz mam przerwę , myślałam że będę sobie chodzić na spacery itd ale kompletnie nie mam siły :/ nie wiem czy to moje lenistwo 😂 czy ten trymestr mnie tak męczy że lepiej narazie przeczekać a potem będzie lepiej 🙈
Ja tez nie mam na nic siły. Właściwie cały czas moglabym spać. Dzisiaj prawie cały dzień przeleżany. Wydaje mi się, ze to jest całkowicie normalne:)
 
Dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie ? 😍
u mnie co chwila najlepiej wjechałyby drzemki, ale nie mogę sobie za dużo pozwolić, bo mam 3latka w domu, chociaż mąż daje mi trochę czasu na sen i zabiera młodego gdzieś 🙈 ból cyców na maksa, nawet chleba nie mogę ukrócić, bo bolą 🤣 czuje się "mokro" i co chwila sprawdzam czy nic złego się nie dzieje.. Dziś 5+4
 
Ja się już pogubiłam w swoim apetycie 😂 raz mam takie zachcianki , dziś jadłam ogórka kwaszonego , a za chwilę ciasto 😂 a za chwilę nie mogę patrzeć na jedzenie i mnie mdli … dziś wstałam rano i w ogóle nie czułam objawów , ale starałam się nie panikować , po południu wszystko wróciło i teraz leżę jak wrak z kołderką i podusią 😂 dziewczyny korzystałyście kiedyś z poduszek ciążowych ? Ja całe życie śpię na brzuchu , teraz głównie na boku , ale czytałam o tych poduszkach w kształcie „U” czy „C” , może któreś z Was korzystały i mają jakieś doświadczenia ?
Dziewczyny jak u Was z aktywnością fizyczną ? Ja przed ciążą sporo ćwiczyłam siłowo , teraz mam przerwę , myślałam że będę sobie chodzić na spacery itd ale kompletnie nie mam siły :/ nie wiem czy to moje lenistwo 😂 czy ten trymestr mnie tak męczy że lepiej narazie przeczekać a potem będzie lepiej 🙈
polecam, moje wybawienie ta poduszka, pod koniec ciąży największy przyjaciel 🤣 mam motherhood
 
reklama
Mnie całymi dniami mdli, jem małe porcje. Od tygodnia leżę i nie ruszam się z lozka, czekam jak młoda jutro pójdzie do przedszkola to w ogóle będzie lajcik:D piersi tez mnie bolą, mam jakieś „wielkie” ( jak na moje skromne B 🤣) i obrzmiałe. Jeszcze tydzien muszę wytrzymać do kolejnej wizyty. Cały czas się stresuje i doszukuje w swoim organizmie dziwnym objawow. Cały czas mam plamienie:/
Jeżeli ciąża się utrzyma to na bank kupuje poduszkę ciążowa bo to było moje zbawienie w 1 ciazy :)
 
Do góry