reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Mnie ginekolog sprowadził trochę na ziemię. Wizytę miałam 5+0, bardzo wczesna ciaza. Usłyszałam że na ten moment moze stać się wszytko, najczęściej kobiety jeszcze nie wiedzą że są w ciazy i na tym etapie tracą. Pogratulował, jednak z rezerwa i dał 2tyg na rozwój lub ....
Jedno mnie zastanawiam 🤔
Kazał brać femibion 1 i folik jedno i drugie po tabletce na dzień.
Myślałam że sam femibion starczy 🧐
 
reklama
Mnie ginekolog sprowadził trochę na ziemię. Wizytę miałam 5+0, bardzo wczesna ciaza. Usłyszałam że na ten moment moze stać się wszytko, najczęściej kobiety jeszcze nie wiedzą że są w ciazy i na tym etapie tracą. Pogratulował, jednak z rezerwa i dał 2tyg na rozwój lub ....
Jedno mnie zastanawiam 🤔
Kazał brać femibion 1 i folik jedno i drugie po tabletce na dzień.
Myślałam że sam femibion starczy 🧐
Ja też biorę i Femibione 1 i folik, bo mimo suplementacji ok rok przed ciążą poziom kwasu foliowego wcale nie był na wysokim poziomie .
 
To i ja się nieśmiało przywitam, dzisiaj 10dpt i beta 149. To 122% przyrost w porównaniu z wynikami bety z wtorku. Termin mam na 26lutego 😁😁❤️❤️
Ja również 🥰 Ja dzisiaj 10dpt , beta 306, jeszcze nie robiłam przyrostu, mam w sobotę, ale jestem pozytywnie nastawiona, termin również 26.02 wychodzi😍
 
Dziewczyna która założyła post w ogóle się nie udziela a przydałoby się zrobić listę terminów porodu, usg itp. Da się zmieć tą osobę jakoś czy trzeba nowy post założyć? Będzie w ten sposób łatwiej się zapoznać, zapamiętać
 
Cześć dziewczyny, chciałabym się przywitać. We wtorek byłam na pierwszej wizycie u ginekologa, było widać tylko pęcherzyk przy becie z poniedziałku 1370. Lekarz powiedziała że miałam późniejszą owulację i teraz jestem w 5/6 tyg, chociaż OM miałam 3.05. Z niecierpliwością czekam na kolejną wizytę 25.06 mam nadzieję że zobaczę swoją krewetkę.
 
reklama
Do góry