reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

O dziwo wyjątkowo spokojnie , po poprzednim roku poukładałam sobie w głowie że na wiele rzeczy nie mam wpływu i muszę czekać , aczkolwiek tak jak mówisz - chciałabym już wiedzieć czy wszystko jest w porządku, w odpowiednim miejscu.

Dobrze że beta przyrasta ❤️ mam to samo , z tymi bólami … myślę że za jakiś czas wszystko się ustabilizuje .
Z tego co czytalam to te 'bole' to normalne ze wzglefu na hormony i rozrastanie sie tam na dole
 
reklama
Gratulacje ! 🥳 to podwójne szczęście 😍 cudownie

Ta świadomość na prawdę jest dziwna , nie wiem czy macie tą aplikację ciąża + ale ja wczoraj pooglądałam rozwój dziecka w każdym tygodniu, rozmiary itd . Jako jedyna mierzy mi dobrze tydzień ciąży : 4+6 bo w innej aplikacji pokazuje 5+6 :/
 
Gratulacje ! 🥳 to podwójne szczęście 😍 cudownie

Ta świadomość na prawdę jest dziwna , nie wiem czy macie tą aplikację ciąża + ale ja wczoraj pooglądałam rozwój dziecka w każdym tygodniu, rozmiary itd . Jako jedyna mierzy mi dobrze tydzień ciąży : 4+6 bo w innej aplikacji pokazuje 5+6 :/
też mam 4+6, spotkamy się na porodówce :D
 
Ja nie wiem jak beta przyrasta bo tutaj wogole nie chcieli mi dac skierowabia na bete. Powiedzieli ze jak z moczu wyszlo to jest ok. Bylam w PL na weekend to zrobiłam sama dla potwierdzenia a teraz mi kazali czekac na wizyte u polozjych ktora ma byc do 4 tyg po zapisaniu sie ( minelo 2 tyg). Przez te 'bole'/'ciagniecia' ja robie to samo tylko sprawdzam papier za kazdym razem w laIence :)

Ale dziewczyny to ze sie nie ma okresu jest cudowne :)))
hej, wtrącę się, bo też jestem z UK, nie wiem w jakiej okolicy mieszkasz, ale można prywatnie zrobić scan od 6tc, u mnie akurat jest to koszt 55£ więc w sumie grosze, a można zyskać trochę spokoju. Ja teraz byłam akurat w 8+2, tak zeby mieć pewności że zobaczę serduszko. Musiałabyś zobaczyć u siebie coś w stylu Window to the Womb lub First Sight 😉
 
reklama
hej, wtrącę się, bo też jestem z UK, nie wiem w jakiej okolicy mieszkasz, ale można prywatnie zrobić scan od 6tc, u mnie akurat jest to koszt 55£ więc w sumie grosze, a można zyskać trochę spokoju. Ja teraz byłam akurat w 8+2, tak zeby mieć pewności że zobaczę serduszko. Musiałabyś zobaczyć u siebie coś w stylu Window to the Womb lub First Sight 😉
Ja mieszkam w 1-2 zone w Londynie. Gdzie ty robilas taki tani skan jak moge sie zapytac. Ja sprawdzałam to znalazlam najtansze za 220 funtow 🫣
 
Do góry