reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Świetna wiadomość ☺️ mój gin jest zwolennikiem nie brania leków , właśnie się zastanawiam czy jeśli będzie wszystko dobrze to będzie coś dawał ze względu na wcześniejsze poronienie i Biochem czy się wstrzyma z lekami . Dziewczyny a jak się czujecie ? Ja mam wrażenie że nie śpię w nocy tylko „czuwam” , codziennie budzę się tak zmęczona że padam o 21
 
Świetna wiadomość ☺️ mój gin jest zwolennikiem nie brania leków , właśnie się zastanawiam czy jeśli będzie wszystko dobrze to będzie coś dawał ze względu na wcześniejsze poronienie i Biochem czy się wstrzyma z lekami . Dziewczyny a jak się czujecie ? Ja mam wrażenie że nie śpię w nocy tylko „czuwam” , codziennie budzę się tak zmęczona że padam o 21
U mnie zaczęły się mdłości takie ze narzeczony w drodze od gin musiał zjeżdżać na jakieś pola bo myślałam ze puszczę bełta🤣🤣 zmęczenie tez czuje, ale myśle ze jeszcze nie aż takie jak dopiero się zacznie za tydzień dwa
 
Haha , ja poprzednio w ogóle ich nie miałam, teraz mam dość wysoki progesteron co myślę, że może powodować refluks. Dziewczyny czy robiłyście/ powtarzacie wyniki progesteronu?
 
Hej dziewczyny ! Jak samopoczucie ?
Ja po wczorajszej wizycie - doktor potwierdził ciążę wewnątrzmaciczną, widoczny był pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym w środku , w związku z czym powiedział że niedługo powinien być widoczny zarodek , umówił mnie na kolejną wizytę za 1,5 tygodnia ☺️ muszę zrobić dodatkowe badania i na następnej wizycie możliwe że założymy już kartę ciąży ☺️ powiem Wam szczerze że jeszcze nie dowierzam
 
Hej dziewczyny,


Czy któraś z was ma plamienia ?
Ja zaczęłam 6 tydzien i wczoraj i dzisiaj zauważyłam taka bardzo jasna (bezowa) kreske na wewnetrznej stronie majtek :/ nie mam zadnych skurczow ani bolow brzucha, w dalszym ciagu delikatne rozpieranie w podbrzuszu od czasu do czasu ale niepokoje sie tym delukatnym 'plamieniem' :/
 
@es88 mój doktor wczoraj pytał o plamienia , podobno mogą występować całą ciążę , najlepiej wtedy dużo leżeć , odpoczywać , mogło tak na prawdę pójść jakieś naczynko ale wiadomo - najlepiej wszystko skonsultować . Ja w pierwszej ciąży biochemicznej jak dostałam plamienia to odrazu wiedziałam że to miesiączka - krew była żywo czerwona do tego ogromne bóle brzucha , dlatego jeśli nic takiego nie czujesz , to na spokojnie , odpoczywałabym i nie stresowała bo to może tylko zaszkodzić maleństwu. Za ile dni masz wizytę ?
 
Hej dziewczyny,


Czy któraś z was ma plamienia ?
Ja zaczęłam 6 tydzien i wczoraj i dzisiaj zauważyłam taka bardzo jasna (bezowa) kreske na wewnetrznej stronie majtek :/ nie mam zadnych skurczow ani bolow brzucha, w dalszym ciagu delikatne rozpieranie w podbrzuszu od czasu do czasu ale niepokoje sie tym delukatnym 'plamieniem' :/
miałam w dniu miesiączki jednorazową krew na papierze
 
reklama
@es88 mój doktor wczoraj pytał o plamienia , podobno mogą występować całą ciążę , najlepiej wtedy dużo leżeć , odpoczywać , mogło tak na prawdę pójść jakieś naczynko ale wiadomo - najlepiej wszystko skonsultować . Ja w pierwszej ciąży biochemicznej jak dostałam plamienia to odrazu wiedziałam że to miesiączka - krew była żywo czerwona do tego ogromne bóle brzucha , dlatego jeśli nic takiego nie czujesz , to na spokojnie , odpoczywałabym i nie stresowała bo to może tylko zaszkodzić maleństwu. Za ile dni masz wizytę ?
Nie mam jeszcze zadnej wizyty. W UK nie umawiaja na wizyty az do 8-9 tyg. Mam prywatna za tydzien w niedziele na pierwzzy scan
 
Do góry