reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Hej hej 🙋‍♀️ mam nadzieję, że zostanę tu do 03.02.25. Kiedy dowiedziałaś się o ciąży @es88 ? Jak dolegliwości ciążowe ? Dają się mocno we znaki ? U mnie mdłości, zmęczenie , ból piersi .. zasypiam codziennie o 21 .
 
Ostatnia edycja:
Hej hej 🙋‍♀️ mam nadzieję, że zostanę tu do 03.02.25. Kiedy dowiedziałaś się o ciąży @es88 ? Jak dolegliwości ciążowe ? Dają się mocno we znaki ? U mnie mdłości, zmęczenie , ból piersi .. zasypiam codziennie o 21 .
Dowiedziałam sie 20.05 (4 dni przed spodziewana miesiaczka). Testy pokazywala 2 kreski (bardzo jasna) i z dnia na dzien ciemniejsza. 24.05 zrobiłam Bete ktora potwierdzila :). Z racji ze nie mieszkam w PL tutaj opieka jest troche inna i nawet mnie lekarz jeszcze nie widzial, pierwsze scany robi sie dopiero ok 11 tygodnia wiec jeszcze troche :/. Z objawow to sennosc, powiekszone piersi, wzdecia i takie delikatne kilka razy dziennie jakby ropieranie w podbrzuszu (bardzo delikatne) a poza tym nic a nic zadnych mdlosci. Aktualnie 5 tydzien i 4 dzień:)
 
@dosiasamosia u mnie też z OM 03.02. Ja idę do gina 05.06, głównie ze względu na większe ryzyko po poprzednim poronieniu , ale zobaczymy co mi powie , zrobiłam podstawowe badania , beta ładnie przyrasta więc pozostaje nam czekać
@es88 jasne , rozumiem, ciąża jednak pokazuje jak trzeba być cierpliwym. U mnie też jest to rozpieranie.. wcześniej mocniejsze , teraz już delikatne , na początku trochę mnie martwiło ale po badaniach się uspokoiłam . Dziewczyny to Wasza pierwsza ciąża czy kolejna ?
Mocno trzymam za nas kciuki aby wszystko było dobrze ✊
 
@dosiasamosia u mnie też z OM 03.02. Ja idę do gina 05.06, głównie ze względu na większe ryzyko po poprzednim poronieniu , ale zobaczymy co mi powie , zrobiłam podstawowe badania , beta ładnie przyrasta więc pozostaje nam czekać
@es88 jasne , rozumiem, ciąża jednak pokazuje jak trzeba być cierpliwym. U mnie też jest to rozpieranie.. wcześniej mocniejsze , teraz już delikatne , na początku trochę mnie martwiło ale po badaniach się uspokoiłam . Dziewczyny to Wasza pierwsza ciąża czy kolejna ?
Mocno trzymam za nas kciuki aby wszystko było dobrze ✊
U mnie pierwsza. 35 lat mam wiec :/ rozpieranie u mnie bylo wieksze w okolicy czasu kiedy miala byc miesiaczka. Ale kurcze chcialabym juz miec skan zeby potwuerdzic na 100% wizualnie ze jest tam bombelek :) W UK nie robia wczesniej zadnych badan wczesniej. Twierdza ze musi wszytsko sie 'poukladac'.

Jak wy sie dziewczyny czujecie ?
 
To jest moja pierwsza ciąża, starałam się o nią ponad 3 lata a mam 27 lat 🤣 beta ładnie przyrasta, ale denerwują mnie takie bóle jakby na miesiączke (nie sa mocne) i ja już świruje i biegam do łazienki czy nie krwawię . A czuję się jak narazie bardzo zmęczona i senna i bardzo nie lubię się z jedzeniem.
 
Ja nie wiem jak beta przyrasta bo tutaj wogole nie chcieli mi dac skierowabia na bete. Powiedzieli ze jak z moczu wyszlo to jest ok. Bylam w PL na weekend to zrobiłam sama dla potwierdzenia a teraz mi kazali czekac na wizyte u polozjych ktora ma byc do 4 tyg po zapisaniu sie ( minelo 2 tyg). Przez te 'bole'/'ciagniecia' ja robie to samo tylko sprawdzam papier za kazdym razem w laIence :)

Ale dziewczyny to ze sie nie ma okresu jest cudowne :)))
 
U mnie pierwsza. 35 lat mam wiec :/ rozpieranie u mnie bylo wieksze w okolicy czasu kiedy miala byc miesiaczka. Ale kurcze chcialabym juz miec skan zeby potwuerdzic na 100% wizualnie ze jest tam bombelek :) W UK nie robia wczesniej zadnych badan wczesniej. Twierdza ze musi wszytsko sie 'poukladac'.

Jak wy sie dziewczyny czujecie ?
O dziwo wyjątkowo spokojnie , po poprzednim roku poukładałam sobie w głowie że na wiele rzeczy nie mam wpływu i muszę czekać , aczkolwiek tak jak mówisz - chciałabym już wiedzieć czy wszystko jest w porządku, w odpowiednim miejscu.
To jest moja pierwsza ciąża, starałam się o nią ponad 3 lata a mam 27 lat 🤣 beta ładnie przyrasta, ale denerwują mnie takie bóle jakby na miesiączke (nie sa mocne) i ja już świruje i biegam do łazienki czy nie krwawię . A czuję się jak narazie bardzo zmęczona i senna i bardzo nie lubię się z jedzeniem.
Dobrze że beta przyrasta ❤️ mam to samo , z tymi bólami … myślę że za jakiś czas wszystko się ustabilizuje .
 
reklama
Ja nie wiem jak beta przyrasta bo tutaj wogole nie chcieli mi dac skierowabia na bete. Powiedzieli ze jak z moczu wyszlo to jest ok. Bylam w PL na weekend to zrobiłam sama dla potwierdzenia a teraz mi kazali czekac na wizyte u polozjych ktora ma byc do 4 tyg po zapisaniu sie ( minelo 2 tyg). Przez te 'bole'/'ciagniecia' ja robie to samo tylko sprawdzam papier za kazdym razem w laIence :)

Ale dziewczyny to ze sie nie ma okresu jest cudowne :)))
To prawda ! Mam nadzieje ze nie zobaczymy go jeszcze przez długi czas . @es88 ba prawdę testowanie cierpliwości … trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku ❤️
 
Do góry