reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej, ja też niedawno odważyłam się napisać i dołączyć dowód grupy. Ciągle nie mogę uwierzyć, że mi się w końcu udało ❤️. Że przetrwałam ten niebezpieczny okres do 12 tygodnia, a właśnie leci mi 14 tydzień i jest wszystko w porządku ❤️.
Przed każdym USG odmawiam miliony zdrowasiek, a jestem baaardzo słabo wierząca 😜. Chyba mam już na stałe popsutą głowę 😜
Nie tylko Ty 😂 mnie tez te usg stresują, już czekam na połówkowe a to jeszcze tyle tygodni…
 
reklama
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu przeglądam już to forum ale jeszcze się nie odważyłam nic napisać. Jestem w 14 tygodniu z terminem na 20.02.2022 (fajna data swoją droga 😉) pierwsza ciąża i trochę do mnie dalej nie dociera ze będę mama 😂 tez tak macie?
Hej, ja będę mieć maluszka po 14 latach to jak pierwsze dziecko 😅😅😅
 
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu przeglądam już to forum ale jeszcze się nie odważyłam nic napisać. Jestem w 14 tygodniu z terminem na 20.02.2022 (fajna data swoją droga [emoji6]) pierwsza ciąża i trochę do mnie dalej nie dociera ze będę mama [emoji23] tez tak macie?
Fajna data, ja również mam 14tc, u mnie kolejna ciąża. Syna urodziłam również z fajną datą 30.10.2020, zobaczymy jak tym razem będzie z datą narodzin.
 
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu przeglądam już to forum ale jeszcze się nie odważyłam nic napisać. Jestem w 14 tygodniu z terminem na 20.02.2022 (fajna data swoją droga 😉) pierwsza ciąża i trochę do mnie dalej nie dociera ze będę mama 😂 tez tak macie?
U mnie też pierwsza i też termin na 20lutego i też się czuję dziwnie z tą myślą także gratulacje 😄
 
Hej dziewczyny powiedzcie mi zaczęłam 17 tydzień jest to możliwe ze czuje ruchy dzidziusia ?
mld wczoraj mam takie delikatne czasem szczypanie bulgotanie w brzuchu 🤔 nie wiem czy to to czy mam się martwić 🙂
 
Dziewczyny mam wyniki Nifty!
Wszystko w porządku 😀😅nawet nie wiecie jak się uspokoiłam, obiecałam sobie że w końcu zacznę się cieszyć ciąża i zaczynam wdrażać ten plan😅
Na prenatalnych usłyszałam że na 80% będzie dziewczynka, a tu niespodzianka... Jagody nie będzie 😂
 
Dziewczyny mam wyniki Nifty!
Wszystko w porządku 😀😅nawet nie wiecie jak się uspokoiłam, obiecałam sobie że w końcu zacznę się cieszyć ciąża i zaczynam wdrażać ten plan😅
Na prenatalnych usłyszałam że na 80% będzie dziewczynka, a tu niespodzianka... Jagody nie będzie 😂
Najważniejsze, że wyniki dobre, a to czy będzie siusiak, czy nie będzie to już drugorzędna sprawa 🤣❤️
Hej dziewczyny powiedzcie mi zaczęłam 17 tydzień jest to możliwe ze czuje ruchy dzidziusia ?
mld wczoraj mam takie delikatne czasem szczypanie bulgotanie w brzuchu 🤔 nie wiem czy to to czy mam się martwić 🙂
To chyba tak ma być, bo ja tak samo czuje 🤣 wczoraj jak leżałam na plecach to takie delikatne muskanie czułam, więc to chyba nasze okruszki są 🥺❤️
 
Najważniejsze, że wyniki dobre, a to czy będzie siusiak, czy nie będzie to już drugorzędna sprawa 🤣❤️

To chyba tak ma być, bo ja tak samo czuje 🤣 wczoraj jak leżałam na plecach to takie delikatne muskanie czułam, więc to chyba nasze okruszki są 🥺❤️
Oczywiście, że płeć nie jest dla mnie aż tak istotna, po tym wszystkim co przeszłam liczy się tylko, że mam pozytywne wyniki😍
 
Dziewczyny mam wyniki Nifty!
Wszystko w porządku 😀😅nawet nie wiecie jak się uspokoiłam, obiecałam sobie że w końcu zacznę się cieszyć ciąża i zaczynam wdrażać ten plan😅
Na prenatalnych usłyszałam że na 80% będzie dziewczynka, a tu niespodzianka... Jagody nie będzie 😂
Jessssui, ale się cieszę ❤️. Niech już teraz będzie tylko dobrze ❤️. Powiedz, jak się czujesz fizycznie? Bo psychicznie to pewnie teraz totalna euforia 😊
 
reklama
Do góry