reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja miałam wysokie po prenatalnych, jednak nie da się do tego podejść na spokojnie, cały czas masz w głowie, może jednak na mnie trafia , potem czekanie na Nifty od niedzieli okropnie spałam . Bardzo się cieszę że wyszło dobrze ☺☺☺
Wiem co czułaś 😔 cieszę się że wszystko dobrze u Ciebie, ciesz się ciążą 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja od dawna zawitałem na marcowych mamusiach ale termin z OM mam 28.02 a z USG już 21.02. Widzę ze tu przewija się temat kiepskiej pappy. Moja wyszła też nie bardzo chociaż mam dopiero 33 lata. Jestem kłębkiem nerwów. Dzisiaj byłam na pobraniu do nifty i mam nadzieje na dobre zakończenie.
Moje wyniki były sporo gorsze i wszystko jest dobrze, nie martw się , nie czytaj w necie za dużo to ryzyko nie jest wcale takie duże, jestem przekonana że masz zdrowe dziecko 😉
 
Cześć dziewczyny. Ja od dawna zawitałem na marcowych mamusiach ale termin z OM mam 28.02 a z USG już 21.02. Widzę ze tu przewija się temat kiepskiej pappy. Moja wyszła też nie bardzo chociaż mam dopiero 33 lata. Jestem kłębkiem nerwów. Dzisiaj byłam na pobraniu do nifty i mam nadzieje na dobre zakończenie.
To czekamy razem na wynik✊
 
Dziewczyny, a czujecie czasem jajniki? Ja czasem czuję jakby delikatne kłucie albo pulsowanie i oczywiście doszukuję się problemów 🤦
Hej ja to czuje raz z 1 raz 2 strony, ogólnie takie kłucia mam od pocztku czasem jak szybko wstanę to takie jak kolka 😉 Myślę że to macica się rozciąga tylko za bardzo wsłuchujemy się w swoje ciało 😅😅
 
Hej ja to czuje raz z 1 raz 2 strony, ogólnie takie kłucia mam od pocztku czasem jak szybko wstanę to takie jak kolka 😉 Myślę że to macica się rozciąga tylko za bardzo wsłuchujemy się w swoje ciało 😅😅
Pewnie masz rację z tym wsluchiwaniem.
Ja w końcu powiedziałam o ciąży moim kumpelom z biura. Pół dnia się zbierałam, taki cykor ze mnie 😜. Oczywiście były w szoku że tak długo ukrywałam i że nic nie zauważyły 😜
 
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu przeglądam już to forum ale jeszcze się nie odważyłam nic napisać. Jestem w 14 tygodniu z terminem na 20.02.2022 (fajna data swoją droga 😉) pierwsza ciąża i trochę do mnie dalej nie dociera ze będę mama 😂 tez tak macie?
Witamy 😁❤️ Fajnie, że się w końcu odważyłaś napisać 🙂
Data pierwsza klasa, ja także czasem zapominam o tym, że jestem w ciąży- poza tym, że spodnie zrobiły się ciasne (my 17+4 dziś) to nie dzieje się nic 😬
 
reklama
Cześć dziewczyny! Od jakiegoś czasu przeglądam już to forum ale jeszcze się nie odważyłam nic napisać. Jestem w 14 tygodniu z terminem na 20.02.2022 (fajna data swoją droga 😉) pierwsza ciąża i trochę do mnie dalej nie dociera ze będę mama 😂 tez tak macie?
Hej, ja też niedawno odważyłam się napisać i dołączyć dowód grupy. Ciągle nie mogę uwierzyć, że mi się w końcu udało ❤️. Że przetrwałam ten niebezpieczny okres do 12 tygodnia, a właśnie leci mi 14 tydzień i jest wszystko w porządku ❤️.
Przed każdym USG odmawiam miliony zdrowasiek, a jestem baaardzo słabo wierząca 😜. Chyba mam już na stałe popsutą głowę 😜
 
Do góry