reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Właśnie nadrobiłam wszystkie strony. 🙂 Ja przez to że pół dnia jestem w pracy, potem śpię i próbuje coś zjeść, nie mam kiedy nawet się odezwać. Dziś znowu mam mdłości i ledwo obiad zjadłam. Myślę że to przez pracę. Wracam zmęczona, boli mnie kręgosłup i mam ściśnięty żołądek i potem już wszystko mi śmierdzi. Najwięcej jem owoców, najgorzej wchodzi mi mięso i np rosół. Powiem Wam że nigdy nie wyrzucałam tyle jedzenia co ostatnio. Ugotuje coś, na drugi dzień nie jestem w stanie na to patrzeć.
Co do porodu to raczej uszanuje decyzję mojego partnera. Wszystko ma swoje plusy i minusy.
Gratuluje pozytywnych wizyt 👍 ja już się nie mogę doczekać prenatalnych, odliczam dni, bo mam za tydzień.
Mięsa nie jem nawet na nie patrzeć nie mogę ale rosołu też ostatnio nawet tknąć nie mogłam, bo mi śmierdzial 🙈
 
Hej kochane
Ale napisałyście duzoo. Ostatnio mialam malo czasu, duzo obowiązków, pakowanie, ostatnie zakupy, juz teraz jestem tak spieta, boli w klatce ze ehhh... Juz prawie wszystlo gotowe, tylko mąż spakuje do auta i z rana ruszamy w droge.
Tez mialam wizytę i malenstwo rosnie, brzuszek tez juz calkiem spory. ❤️
Co do zachcianek caly czas króluje kiszony 🥒 hehe no zjem caly słoik od razu🙈
Aleee słuchajcie zaczeky mnie mdlić na rozne rzeczy... No heloł to juz powinien byc koniec takich atrakcji😂
Cieszę sie z waszych pozytywnych wizyt.
Aaa i wyszlo mi ph 8...takze cos z żurawinka musi wjechac.
Jutro witam sie z nad morza 🌊😊
 
Hej kochane
Ale napisałyście duzoo. Ostatnio mialam malo czasu, duzo obowiązków, pakowanie, ostatnie zakupy, juz teraz jestem tak spieta, boli w klatce ze ehhh... Juz prawie wszystlo gotowe, tylko mąż spakuje do auta i z rana ruszamy w droge.
Tez mialam wizytę i malenstwo rosnie, brzuszek tez juz calkiem spory. ❤️
Co do zachcianek caly czas króluje kiszony 🥒 hehe no zjem caly słoik od razu🙈
Aleee słuchajcie zaczeky mnie mdlić na rozne rzeczy... No heloł to juz powinien byc koniec takich atrakcji😂
Cieszę sie z waszych pozytywnych wizyt.
Aaa i wyszlo mi ph 8...takze cos z żurawinka musi wjechac.
Jutro witam sie z nad morza 🌊😊
Super wiadomość 😊Udanych wakacji 😊 wyślij jakieś zdjęcie morza żebym mogła Ci zazdrościć 🥰
 
Juz jestem po wizycie, wszystko dobrze 😀
 

Załączniki

  • 20210720_192811.jpg
    20210720_192811.jpg
    899,1 KB · Wyświetleń: 97
Cześć Dziewczyny, udało mi się doczytać, w końcu 😅 Internet mi tu zasięgu nie łapie i muszę się nagimnastykować, żeby zaskoczył 😅
Ledwo mi się posty załadowały a już dzieciaki ciągną mnie na plaże na zachód słońca 🌅

Gratuluje udanych wizyt 🥰

Ja liczę na poród rodzinny, mąż był dwa razy, mimo ze początkowo miał opory, ale teraz ani on ani ja nie wyobrażamy sobie, ze mogłoby być inaczej, może i nie może mi ulżyć, ale jest dla mnie ogromnym wsparciem psychicznym ☺️

Dziewczyny w którym tygodniu czułyście pierwsze ruchy? Ja mam dzisiaj 12 tydzień, dokładnie 11+4 i czułam coś dzisiaj i wczoraj, zastanawiam się czy to mogło być już maleństwo czy z jelitami mylę 🙈😂
 
Juz jestem po wizycie, wszystko dobrze 😀
Ale piękny człowiek. Śliczne zdjęcia chyba będzie z niego albo z niej model albo modelka 😊
Cześć Dziewczyny, udało mi się doczytać, w końcu 😅 Internet mi tu zasięgu nie łapie i muszę się nagimnastykować, żeby zaskoczył 😅
Ledwo mi się posty załadowały a już dzieciaki ciągną mnie na plaże na zachód słońca 🌅

Gratuluje udanych wizyt 🥰

Ja liczę na poród rodzinny, mąż był dwa razy, mimo ze początkowo miał opory, ale teraz ani on ani ja nie wyobrażamy sobie, ze mogłoby być inaczej, może i nie może mi ulżyć, ale jest dla mnie ogromnym wsparciem psychicznym ☺️

Dziewczyny w którym tygodniu czułyście pierwsze ruchy? Ja mam dzisiaj 12 tydzień, dokładnie 11+4 i czułam coś dzisiaj i wczoraj, zastanawiam się czy to mogło być już maleństwo czy z jelitami mylę 🙈😂
Ja w poprzedniej ciąży późno czułam bo chyba koło 19 TC ale to chyba przez to że miałam łożysko na przedniej ścianie. Teraz jest na tylniej więc liczę że poczuje wczesniej. Myślę że teraz to jeszcze jelita będą 😊
Dziewvzyny serio Wam już brzusie widać? Ja 10 tydz ale u mnie jeszcze płasko
Jeszcze nie widzę żeby był większy ale w spodnie niektóre już nie wejdę. Ale to może wina że ten brzuch trochę wzdęty jest 😊
 
reklama
Do góry