reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Na co macie zachcianki?
U mnie rządzi nabiał, pomidory, rzodkiewka, szczypiorek i cebula. Caprese jem w kółko [emoji2] Mozzarella i serek wiejski w lodówce na full [emoji2]
dziewczyny ja od 3 dni jem ogórki korniszne [emoji2356] zjadłam juz dwa słoiki, a do tego chipsy salt&vinegar
wiem że ocet tak nie bardzo wiem ciąży, ale no tylko na to mam mega ochotę [emoji55] pewnie ta faza niedługo przejdzie, ciekwe co będzie następne
 
dziewczyny ja od 3 dni jem ogórki korniszne [emoji2356] zjadłam juz dwa słoiki, a do tego chipsy salt&vinegar
wiem że ocet tak nie bardzo wiem ciąży, ale no tylko na to mam mega ochotę [emoji55] pewnie ta faza niedługo przejdzie, ciekwe co będzie następne
A jak Twoje mdłości? Ustępują?
 
A ja właśnie siedzę pod gabinetem, po trzech tygodniach mam kolejną wizytę u ginekologa. Głowa nie dość że mnie ze stresu okropnie boli to i tak gorsze są w niej te czarne mysli😐
Będzie dobrze 😊
dziewczyny ja od 3 dni jem ogórki korniszne [emoji2356] zjadłam juz dwa słoiki, a do tego chipsy salt&vinegar
wiem że ocet tak nie bardzo wiem ciąży, ale no tylko na to mam mega ochotę [emoji55] pewnie ta faza niedługo przejdzie, ciekwe co będzie następne
O widzę że już lepiej u Ciebie przyswaja już coś organizm.
 
reklama
A ja właśnie siedzę pod gabinetem, po trzech tygodniach mam kolejną wizytę u ginekologa. Głowa nie dość że mnie ze stresu okropnie boli to i tak gorsze są w niej te czarne mysli[emoji52]
daj znać po wizycie, trzymam kciuki [emoji847]
A jak Twoje mdłości? Ustępują?
biorę tabletki, nawet nie chce się znowu testować jak to zrobiłam w piątek (i wymiotowałam po wszystkim przez 2 dni+ trzeciego trochę [emoji2296]),, ale mam nadzieję że ustąpią, zbliża się 13tydz, zobaczymy jak to będzie [emoji4]
 
Do góry