reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Klauduniu lepiej zrób betę w piątek bo inaczej umrzesz z nerwów 😉 A na tym etapie beta powie Ci więcej niż lekarz. Lekarz na usg zobaczy cokolwiek najprędzej przy becie ok 1000. Ale pójdź, może da Ci jakieś zalecenia, badania, może przepisze progesteron. Po tych 2 wynikach wniosków można wyciągnąć bardzo mało, przyrost jest w normie, wszystko pokażą następne wyniki.
Może i masz rację. Testów też już miałam nie robić a jednak codziennie wstaje i siusiam czy już bardziej widać 🤭
 
reklama
Może i masz rację. Testów też już miałam nie robić a jednak codziennie wstaje i siusiam czy już bardziej widać 🤭
Dokaldnie tak jak pisze Gosia. Kochana na tym etapie nic lekarz nie jest w stanie zobaczyć, nawet pęcherzyka. A beta da Ci pewność, w którą stronę wszystko idzie. Oczywiście myśl pozytywnie! Bo będzie dobrze!!!
 
A jest jakakolwiek szansa że to pomyłka? Albo że coś źle pomierzyli? Albo ze to tylko taki moment, a za chwilkę przyspieszy? Przecież na początku ta czynność serduszka dopiero się kształtuje, może to za wczesnie? Może jej dobrze nie wyłapali? Mój Boże... Nie mogę przestać o Was myśleć 😞😢
 
reklama
dzisiaj tylko plamienie lekkie, a poza tym miałam mdłości, nawet parę razy mnie wymiotowało więc wręcz przeciwnie..
To tym bardziej przykro… Myślałam, że jak coś nie tak z ciążą to objawy ciąży znikają, i w miarę szybko pojawiają się te niepokojące. Nie wyobrażam sobie co czujesz, mogę się tylko domyślać. Nic przyjemnego. Sama chcę żeby już minął 15 tydzień bo do tego czasu boję się, że stanie się to co u Ciebie. Ale wiesz, że możesz zajść w ciąże i to najważniejsze. Jeszcze będzie pięknie.
 
Do góry