reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dziewczyny powiedzcie mi miałyście może bóle w podbrzuszu przy chodzeniu ? Jestem w 10 tygodniu ciąży
Jestem teraz na urlopie i zauważyłam ze gdy przy dłuższym spacerku zaczyna mnie pobolewać a jak tylko usiądę lub położę się ból przechodzi 🤷🏼‍♀️ Nie wiem co jest grane 🙂
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi miałyście może bóle w podbrzuszu przy chodzeniu ? Jestem w 10 tygodniu ciąży
Jestem teraz na urlopie i zauważyłam ze gdy przy dłuższym spacerku zaczyna mnie pobolewać a jak tylko usiądę lub położę się ból przechodzi 🤷🏼‍♀️ Nie wiem co jest grane 🙂
Ja tak miałam cala poprzednia ciążę. Przy dłuższym chodzeniu bądź jakimś wysiłku od razu ból całego podbrzusza, do tego uczucie jak na okres. Ginka kazała się oszczędzać więc jeśli czujesz, że pobolewa po dłuższym spacerze to kochana na spokojnie. Nie ma się co forsować. Pierwszy trymestr musi być spokojny, zwłaszcza jeśli pojawiają się jakieś dolegliwości. Zwolnij tempo, krótsze spacerki i będzie dobrze :)
 
Fiuuu dziękuje bo już się wystraszyłam ze coś jest nie tak 🤦🏼‍♀️ A powiedzcie mi jedna rzecz może jestem przewrażliwiona ale jak jadę samochodem to strasznie trzęsie nieraz coś poczuje w podbrzuszu cóż zaboli czy coś ja już 100 myśli o najgorszym 🤦🏼‍♀️ Tez tam miałyście bądź macie ? Niestety ale u nas drogi to same dziury wszystko czuć 😅
 
Ja tak miałam cala poprzednia ciążę. Przy dłuższym chodzeniu bądź jakimś wysiłku od razu ból całego podbrzusza, do tego uczucie jak na okres. Ginka kazała się oszczędzać więc jeśli czujesz, że pobolewa po dłuższym spacerze to kochana na spokojnie. Nie ma się co forsować. Pierwszy trymestr musi być spokojny, zwłaszcza jeśli pojawiają się jakieś dolegliwości. Zwolnij tempo, krótsze spacerki i będzie dobrze :)
Z autem nie przypominam sobie ale ja wsiadalam do auta a po 2minutach już wymiotowałam więc nawet esli mnie coś bolało to i tak przez mdłości nic bym nie czuła. Co gorsze, po ciąży została mi choroba lokomocyjna. Jadąc z przodu nie było źle ale z tyłu to nawet pół roku po porodzie wymiotowałam.
 
Fiuuu dziękuje bo już się wystraszyłam ze coś jest nie tak 🤦🏼‍♀️ A powiedzcie mi jedna rzecz może jestem przewrażliwiona ale jak jadę samochodem to strasznie trzęsie nieraz coś poczuje w podbrzuszu cóż zaboli czy coś ja już 100 myśli o najgorszym 🤦🏼‍♀️ Tez tam miałyście bądź macie ? Niestety ale u nas drogi to same dziury wszystko czuć 😅
Ja tak mam podczas jazdy autem a dość duże jeżdżę. Czasami coś zaboli, ale takie podskakiwanie na dołach generalnie mało przyjemne.
Mam dziś o 12 wizytę. Mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Wczoraj byłam u endokrynologa i włączył mi euthyrox 25 mg bo TSH mam 2,1 ale ft3 i ft4 na dolnej granicy normy, w ciągu miesiąca bardzo mi spadły.
 
Cześć dziewczynki. Przyjemnego dnia wam życzę ❤️ ja kolejny dzień z mdłościami od samego rana, dziś u mnie 9+1 więc liczę na to że za jakieś 3 tyg mdłości całkiem sobie odejdą. Wszystkim życzę pozytywnych wizyt, jeśli dziś któraś z Was ma.
 
Ja tak mam podczas jazdy autem a dość duże jeżdżę. Czasami coś zaboli, ale takie podskakiwanie na dołach generalnie mało przyjemne.
Mam dziś o 12 wizytę. Mam nadzieję że będzie wszystko ok.
Wczoraj byłam u endokrynologa i włączył mi euthyrox 25 mg bo TSH mam 2,1 ale ft3 i ft4 na dolnej granicy normy, w ciągu miesiąca bardzo mi spadły.
Dawaj znać jak po wizycie !
trzymam kciuki 🙏 ja mam dopiero prenatalne 27 lipca także tez nie mogę się doczekać żeby zobaczyć dzidziusia 😍
 
reklama
Do góry