reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

To tym bardziej przykro… Myślałam, że jak coś nie tak z ciążą to objawy ciąży znikają, i w miarę szybko pojawiają się te niepokojące. Nie wyobrażam sobie co czujesz, mogę się tylko domyślać. Nic przyjemnego. Sama chcę żeby już minął 15 tydzień bo do tego czasu boję się, że stanie się to co u Ciebie. Ale wiesz, że możesz zajść w ciąże i to najważniejsze. Jeszcze będzie pięknie.
Niestety kochana w 99% jeśli poronienie jest zatrzymane to objawy ciąży trwają w najlepsze bo organizm jeszcze nie wie, że coś się dzieje bo beta spada powoli.
 
reklama
Jutro jadę do szpitala, mają mi jeszcze raz zrobić badania, ale lekarka powiedziała że tu już chyba nic nie pomoże..
Dziewczyny dziękuję Wam za wsparcie, jest to dla mnie teraz naprawdę ważne ❤️
Trzymam kciuki, żebyś szybko wróciła do formy, bardzo jest mi przykro, że to Cię spotkało. Zawsze to jest smutna wiadomość, ale za niedługo będziesz mogła znowu spróbować, grunt to się nie poddawać i dążyć do celu! Całusy
 
Cześć,

Czytam Was od początku prawie grupy, ale na początku czekałam na rozwój sytuacji, później dopadła mnie senność i zmęczenie i nie miałam siły pisać.

Dzisiaj widzę trochę smutnych wiadomości i bardzo mi przykro to czytać :(

W kwietniu w tym roku sama straciłam ciążę - zatrzymała się na 6tyg. Od początku obraz USG nie był poprawny, ale póki biło serce była nadzieja. Ale tak jak piszą dziewczyny - bo burzy wychodzi słońce ☀️ W następnym cyklu zaszłam w ciążę i obecnie 9+4 ... Ale strach jest każdego dnia.

Mam już 1,5 rocznego synka i z nim ciąża była spokojna, nie znałam jeszcze tyłu smutnych historii :( Niestety poronienia zdarzają się częściej niż nam się wydaje, a my niestety nie mamy na to wpływu :(

Ale trzymam mocno kciuki za wszystkie ❤️ Trzeba wierzyć że będzie dobrze :)
 
reklama
Dziękujemy i wzajemnie 😊❣ja wlasnie zaraz się wybieram na te wszystkie badania krwi 😐 naszczescie już się wyleczyłam z Fobi, bo przed ciążami to był to dla mnie jakiś koszmar, zawsze mdlalam.
 
Do góry