reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

dokładnie Cię rozumiem, też mam pakiet w luxmedzie i robię tam tylko i wyłącznie badania z krwi... Do ginekologa chodzę prywatnie bo to co się dzieje z ginekologia w luxmedzie to śmiech na sali.
Ja mam cudownego lekarza w luxmed 😍 przyjmuje rownież prywatnie, ale poszłam do niego ze względu na opinie na znanym lekarzu. Cud nie lekarz! Zawsze pyta jak sie czuje, pomaga zejść z fotela czy usg. Mega empatyczny, zabawny i z ogromna wiedza. Ale fakt, to jeden jedyny w luxmed 😁 aczkolwiek ciesze sie, ze moge skorzystać z pakietu
 
reklama
A masz jakieś wskazania do bezpłatnych w skierowaniu zaznaczone? Czy sam wymyśla powód? Bo może oprócz skończonych 35 lat coś jeszcze by dopisał chce mieć prwność że na pewno nie zapłacę. A ten lekarz chodzisz prywatnie czy na NFZ ?
Mam wpisane podejrzenie złej przezierności karkowej. Prywatnie chodzę 😊
A co takie skierowanie daje? Bo nie skończyłam jeszcze 35 r.ż. Więc tak czy siak muszę to robić prywatnie i odplatnie. Za tydzień mam jeszcze standardowa wizytę kontrolna a będzie 10+1 to dopytam jak to wygląda. Na pierwszej wizycie wpisał mi pappe lub nifty w zaleceniach i nic wiecej.
Ja mam 28 lat i dostałam skierowanie wymyslil sobie że widzi jakąś nieprawidłowość.
 
Ja mam cudownego lekarza w luxmed 😍 przyjmuje rownież prywatnie, ale poszłam do niego ze względu na opinie na znanym lekarzu. Cud nie lekarz! Zawsze pyta jak sie czuje, pomaga zejść z fotela czy usg. Mega empatyczny, zabawny i z ogromna wiedza. Ale fakt, to jeden jedyny w luxmed 😁 aczkolwiek ciesze sie, ze moge skorzystać z pakietu
Ja trafiłam przez przypadek na super gina w luxmedzie bo ktoś akurat zwolnił wizyte. Najmłodszy ginekolog u jakiego w życiu byłam. Teraz umawiam się na miesiąc wprzód więc ma terminy. Napewno u niego zostanę. Nie znam innego dobrego tu gdzie mieszkam więc nie będę już kombinować z szukaniem
 
Dziewczyny, które skończyły 35lat, poza skierowaniem nic więcej nie jest potrzebne, sam wiek upoważnia do darmowych badań prenatalnych. Te, które nie skończyły, mogą zagadać do gina, właśnie o podanie jakiegoś powodu, choć myślę, że niewielu chętnie wystawi skierowanie. Jest też opcja projektu dofinansowanego z UE na dany powiat/województwo. Trzeba tylko poszukać i poinformować o tym ginekologa, jeżeli jest się zameldowanym na terenie objętym darmowymi badaniami prenatalnymi.
 
Kobietki, które biorą witaminy mama dha premium plus - bierzecie dwie dziennie tabl czy jedną? Skończyly mi się witaminy i mąż mi właśnie te kupił, polecila mu Pani w aptece
 
Dziewczyny, które skończyły 35lat, poza skierowaniem nic więcej nie jest potrzebne, sam wiek upoważnia do darmowych badań prenatalnych. Te, które nie skończyły, mogą zagadać do gina, właśnie o podanie jakiegoś powodu, choć myślę, że niewielu chętnie wystawi skierowanie. Jest też opcja projektu dofinansowanego z UE na dany powiat/województwo. Trzeba tylko poszukać i poinformować o tym ginekologa, jeżeli jest się zameldowanym na terenie objętym darmowymi badaniami prenatalnymi.
Z tego co wiem to śląskiemu się skończyło w tamtym roku. Nie wiem jak to wygląda czy lekarze chcą wypisywać skierowania myślę że spytać warto
 
reklama
Kobietki, które biorą witaminy mama dha premium plus - bierzecie dwie dziennie tabl czy jedną? Skończyly mi się witaminy i mąż mi właśnie te kupił, polecila mu Pani w aptece
Biorę 2, bo taka jest zalecana dawka

Ja biorę :) bierze się dwie :) mają bardzo dobry skład. Z ciekawości zapytam, kochana ile mąż zapłacił?
Ja zamówiłam teraz na allegro za 34 zł bo w aptece za 54 kupiłam
 
Do góry