reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja mam cudownego lekarza w luxmed [emoji7] przyjmuje rownież prywatnie, ale poszłam do niego ze względu na opinie na znanym lekarzu. Cud nie lekarz! Zawsze pyta jak sie czuje, pomaga zejść z fotela czy usg. Mega empatyczny, zabawny i z ogromna wiedza. Ale fakt, to jeden jedyny w luxmed [emoji16] aczkolwiek ciesze sie, ze moge skorzystać z pakietu
Ja trafiłam przez przypadek na super gina w luxmedzie bo ktoś akurat zwolnił wizyte. Najmłodszy ginekolog u jakiego w życiu byłam. Teraz umawiam się na miesiąc wprzód więc ma terminy. Napewno u niego zostanę. Nie znam innego dobrego tu gdzie mieszkam więc nie będę już kombinować z szukaniem
A gdzie macie takich fajnych lekarzy?
 
Ja już się czwartku nie mogę doczekać i pierwszej wizyty i że serduszko maluszka zobaczę. Ja mam jak w pierwszej ciąży jadłam parówki cienkie tak teraz fazę mam na zielone ogórki. Co ciąża to inaczej.
 
Dziewczyny patrze na ten znanylekarz i na moim zadupiu abi kalendarza nie udostepniaja ani zadnych info😂😂😂
Ale znalazłam lekarza do ktorego sie umówiłam i takie ma doświadczenie? Jest ok? Opini mnóstwo bardzo dobrych


Profesor Nicolaides to specjalista od medycyny płodowej. Opracował wiele metod stosowanych obecnie badań prenatalnych. Bardzo dobrze wygląda doświadczenie tego lekarza i ma certyfikat także super trafiłaś.
 
Hej dziewczyny, chciałabym poznać Wasze zdanie,ponieważ trochę się niepokoje. Brak miesiączki, bladziochne testy ale z dnia na dzień lepiej widoczne. Dziś beta i wynik 14mIU/ml. Wg ostatniej miesiączki to 4 tydz i 3 dni. Nie za niski ten wynik? 1,5 roku starań i nareszcie się udało,pytanie czy taki wynik w tym czasie to nie za mały..
Oczywiście za 2 dni pójdę na kolejne pobranie
 

Załączniki

  • IMG_20210712_201819.jpg
    IMG_20210712_201819.jpg
    119,9 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Hej dziewczyny, chciałabym poznać Wasze zdanie,ponieważ trochę się niepokoje. Brak miesiączki, bladziochne testy ale z dnia na dzień lepiej widoczne. Dziś beta i wynik 14mIU/ml. Wg ostatniej miesiączki to 4 tydz i 3 dni. Nie za niski ten wynik? 1,5 roku starań i nareszcie się udało,pytanie czy taki wynik w tym czasie to nie za mały..
Oczywiście za 2 dni pójdę na kolejne pobranie
Mogła Ci się owulacja przesunąć też. Jak zrobisz za 2 dni badanie to będziesz wiedziec napewno. Jak testy ciemnieją to też znaczy że beta rośnie 😊
 
Do góry