reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej dziewczyny, chciałabym poznać Wasze zdanie,ponieważ trochę się niepokoje. Brak miesiączki, bladziochne testy ale z dnia na dzień lepiej widoczne. Dziś beta i wynik 14mIU/ml. Wg ostatniej miesiączki to 4 tydz i 3 dni. Nie za niski ten wynik? 1,5 roku starań i nareszcie się udało,pytanie czy taki wynik w tym czasie to nie za mały..
Oczywiście za 2 dni pójdę na kolejne pobranie
ja bym sprawdziła za dwa dni czy rosnie, 4 tydzien to bardzo wczesny etap i beta może być niska
 
reklama
To w którym tygodniu będziesz w 7 [emoji846] cierpliwa jesteś [emoji4]
Wg apki 7+5. Jak się nic nie dzieje, to po co się spieszyć. Na dodatek mam nauczkę po pierwszej ciąży żeby sie nie spieszyć. Dzwoniąc do lekarza położna podała taki termin a dość jej ufam, bo ginekolog mój świetny, na dodatek w przychodni mam prenatalne.
 
Wg apki 7+5. Jak się nic nie dzieje, to po co się spieszyć. Na dodatek mam nauczkę po pierwszej ciąży żeby sie nie spieszyć. Dzwoniąc do lekarza położna podała taki termin a dość jej ufam, bo ginekolog mój świetny, na dodatek w przychodni mam prenatalne.
Ja poszłam na 1 wizytę 8+1, sama nie wiem jak tak długo wytrzymałam 🤣 ale bałam się strasznie, że nie będzie serduszka wcześniej, że to będzie dodatkowy stres itd. W tym 8 tygodniu widziałam już bardzo dokładnie dzidziutka no i serducho jak dzwon biło 🙂
 
Ja poszłam na 1 wizytę 8+1, sama nie wiem jak tak długo wytrzymałam [emoji1787] ale bałam się strasznie, że nie będzie serduszka wcześniej, że to będzie dodatkowy stres itd. W tym 8 tygodniu widziałam już bardzo dokładnie dzidziutka no i serducho jak dzwon biło [emoji846]
Ja właśnie zrobiłam ten błąd w poprzedniej ciąży i miałam później dwa dni nerwy stres czy wszystko w porządku, na dodatek poprzedni lekarz to konował, więc dodatkowo miałam mocniejszy stres. Na szczęście trafiłam kilka dni później na cudowną lekarkę co ciekawe teściowej wszystkie ciążę prowadziła ponad 40 lat temu mąż najmłodszy z rodzeństwa 32 lata, więc z nim też teściowa do tej lekarki chodzi. Ale nie żałuję cudowna kobieta. Dlatego też i położna pracująca tam i sama nie chciałam iść za szybko do lekarza.
 
Goo
Hej dziewczyny, chciałabym poznać Wasze zdanie,ponieważ trochę się niepokoje. Brak miesiączki, bladziochne testy ale z dnia na dzień lepiej widoczne. Dziś beta i wynik 14mIU/ml. Wg ostatniej miesiączki to 4 tydz i 3 dni. Nie za niski ten wynik? 1,5 roku starań i nareszcie się udało,pytanie czy taki wynik w tym czasie to nie za mały..
Oczywiście za 2 dni pójdę na kolejne pobranie
Ja mam dwie historie pietwsza ciąża beta 18...nie udalo sie, 2 ciąża beta 250, robione w dniu spodziewanej miesiączki. Wiedziałam dokladnke bo bylo to in vitro.
 
Goo

Ja mam dwie historie pietwsza ciąża beta 18...nie udalo sie, 2 ciąża beta 250, robione w dniu spodziewanej miesiączki. Wiedziałam dokladnke bo bylo to in vitro.
Dziś 14dpo. Owulację stwierdzam na podstawie testów owulacyjnych,który w 17dc wyszedł pozytywny a 18 juz negatywny. Głównie mam nieregularne miesiączki. Były średnio co 38dni a ostatnio były co 20,25. Miesiączkę wg kalendarzyka owu powinnam dostać 15 czerwca (35dniowy cykl by wyszedł). Tak mam nadzieję,że wyjdzie szczęśliwy finał ...
 
Dziś 14dpo. Owulację stwierdzam na podstawie testów owulacyjnych,który w 17dc wyszedł pozytywny a 18 juz negatywny. Głównie mam nieregularne miesiączki. Były średnio co 38dni a ostatnio były co 20,25. Miesiączkę wg kalendarzyka owu powinnam dostać 15 czerwca (35dniowy cykl by wyszedł). Tak mam nadzieję,że wyjdzie szczęśliwy finał ...
Mocno trzymamy kciuki żeby tak było ✊✊✊✊✊ Teraz najważniejsze są przyrosty 🍀 14 dpo to wcześnie, beta ma prawo być niewielka 😊
 
reklama
Do góry