reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Dzień dobry 😊 Mnie też odrzuciło od kawy, nie pije już wcale, bo mi nie smakuje, a wcześniej sobie bez niej dnia nie wyobrażałam 😅

Co do dodatkowych badań, wcześniej nie robiłam, teraz w sumie nie myślałam o tym, zobaczę co gin na wizycie powie, czy będzie coś sugerował


Hejo
Mam pytanie z innej beczki A mianowicie
Czy zauważyła którąś z Was ze szybciej Wam rosną włosy,? ( nie tylko na głowie) 🙈 kurde normalnie goliłam raz na tydzień A teraz w piątek nogi i znowu by się przydało 🤷‍♀️ A na głowie, zdaje mi się że zrobiły się takie gładkie i lśniące chociaż nie prostuje A zawsze miałam siano i chyba szybciej rosną
Na nogach nie zauważyłam, ale faktycznie na głowie są jakby ładniejsze, nawet prostować nie muszę 😅 Trzeba się nacieszyć, bo po ciąży garściami mi wypadają 😖
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki [emoji4] słuchajcie, mam do Was pytanie odnośnie badań prenatalnych. Robicie tę poszerzona diagnostyke? Kurcze ja w ciąży z synem miałam tylko to usg, które jest zasszs wykonywane w tym okresie i nic dodatkowego. Teraz lekarze namawiają. Co myślicie o tych testach Pappa itd itp? Za bardzo się na tym nie znam, muszę poczytać.
U mnie w ośrodku gdzie prowadzę ciążę przy prenatalnych papa jest obowiązkowo razem bhcg plus USG później.
Hejo
Mam pytanie z innej beczki A mianowicie
Czy zauważyła którąś z Was ze szybciej Wam rosną włosy,? ( nie tylko na głowie) [emoji85] kurde normalnie goliłam raz na tydzień A teraz w piątek nogi i znowu by się przydało [emoji2368] A na głowie, zdaje mi się że zrobiły się takie gładkie i lśniące chociaż nie prostuje A zawsze miałam siano i chyba szybciej rosną
Mi w poprzedniej wolniej rosły nie tylko na głowie, a teraz jakoś też nie zauważyłam żeby szybciej, ale za to włosy mam jakieś totalne siano
 
Podziwiam ze raz na tydzien😆
Ja normalnie choc jakos duzo wlosow na nogach nie mam to sa czarne pod kolanami i musze co drugi dzien a inne czesci najlepiej codziennie🤣🤣🤣
Lubie gładko 😄
To teraz bedzie jeszcze fajniej bo tak. W ciazy rosną szybciej 😆

I mi krosty jakies wyskakuja. Hmmmm



Edit. Pospalismy do 8😍

Ale wstalam polamana i zmeczona i z lekkim bolem głowy 😲😵

Za testem pappa zbytnio nie jestem. Pomyśle
Ja dzisiaj fatalnie się czuję. Rwie mnie brzuch i muli 😐 Jutro mam dzień wizyt. Rano usg jamy brzusznej kontrolne. Ciekawe czy przy tym usg babka zerknie na dzidziusia. Potem o 13.30 1 wizyta u gina.
Ależ jestem ciekawa co on tam wypatrzy.
I wieczorem dentysta, bo w zebie szkliwo mi się ukruszylo. Wzięłam dzień wolny na to wszystko.
 
Dzień dobry 😊 Mnie też odrzuciło od kawy, nie pije już wcale, bo mi nie smakuje, a wcześniej sobie bez niej dnia nie wyobrażałam 😅

Co do dodatkowych badań, wcześniej nie robiłam, teraz w sumie nie myślałam o tym, zobaczę co gin na wizycie powie, czy będzie coś sugerował



Na nogach nie zauważyłam, ale faktycznie na głowie są jakby ładniejsze, nawet prostować nie muszę 😅 Trzeba się nacieszyć, bo po ciąży garściami mi wypadają 😖
U mnie ostatki smaków na kawę. Czuję że zbliża się jej kres 😃 a tak uwielbiam 😃
 
Hejka

Badania prenatalne robi mi certyfikowany lekarz i sa 3 razy.
Pierwsze to usg i pappa choc zastanawiam sie nad nifty pro. Pappa to czysta statystyka. Po doświadczeniach z synkiem nie wiem czy chce to jeszcze raz przechodzic. Sa datmowe po 35rz ale chyba nie gdy chodzisz prywatnie. Bad usg ro 350 zl plus ok 200 zl test pappa. Mimo ze nifty kosztuje ponad 2000 to jest duzo dokładniejszy gdyz bada dna dziecka.
Potem jeszcze połówkowe i w 32tc.

Dzis w koncu trochę sil do robienia mam. Sniadanko, koktajl, obiadek zrobie, az milo😊
Milej niedzieli
 
reklama
Ja jestem umówiona na USG i pappa. Jeśli po tych badaniach będę miała ja lub lekarz jakieś wątpliwości to zrobię nifty. Mój lekarz ma uprawnienie do badań prenatalnych wg certyfikatu i pod tym kątem w sumie szukałam lekarza do prowadzenia ciąży.
Ja dziś jestem nad jeziorkiem. Złapie trochę słońca i się zrelaksuje.
 
Do góry