reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

To ja mam tak samo. Wcześniej uwielbiałam kawę. Teraz nie smakuje. Kurcze jak tak piszecie o obumarciach na późniejszym etapie aż mam dreszcze 😪 straszne.
Niestety, ale byl tez dobry obrot spraw❤️.
Trzeba kochana postarać sie myslec pozytywnie, z nadzieją żeby caly ten czas oczekiwania przetrwać w dobrym zdrowiu psychicznym. Postarać sie cieszyć więc nie ma co o tym rozmyślać bo nic to nie da.
Ja sama jestem słabeusz wiec np wiadomosci nie oglądam bo potem nie spie:(
Hej hej jakos żyje 🙈 ale co to za życie 😬
Kawa mi nie smakuje, w ciagu dnia 2 drzemki 😉 masakra nic sie nie chce, w pon zaczynam 10tc🙈
Termin 1.02.2022
Juz 10😱😍 ale Ci pozytywnie zazdroszcze😆
 
reklama
I ja 18 luty

Moze nie powiedzial bo to się moze zmienic;)
Przykro mi z powodu pierwszej dzidzi:(
Moja znajoma straciła córeczkę w 38tyg.po prostu przestało jej boc serduszko ale po tym urodzila zdrowego chlopca a teraz niedawno blizniaki. Dwoch chlopcow. Na dodatek byly jednokosmowkowe i jednoowodniowe i rosba jak na drozdzach❤️


Ale jestem zmeczona😴
Wróciłam z pracy i od razu w szlafrok. Czekam az mąż przyniesie mi Pizze z tuńczykiem i zaczelam mu wymieniac jakie jesscze warzywa ma dodac.. Smial sie ze to juz nie bedzoe pizza a sałatka 😆😋
Co tu tak cicho?
Dziękuję Kochana za słowa otuchy. Napelnilas mnie nadzieja
 
Ja dzis pobudka o 6:40, chłopcy wstali wczesniej. O 10 załapała mnie drzemka na 2,5 h. Czułam sie po niej jeszcze gorzej bo wstałam z Mdłościami 😩😩
Ale na szczęście przeszło i o 18 wcinalam pyszne sushi 😃 oczywiście bez surowej ryby.
Mały juz zasnął, to moze z tatuśkiem jakis film zobaczymy - jak nie zasnę 😅
Wy jakie plany na wieczór?
 
Ja dzis pobudka o 6:40, chłopcy wstali wczesniej. O 10 załapała mnie drzemka na 2,5 h. Czułam sie po niej jeszcze gorzej bo wstałam z Mdłościami 😩😩
Ale na szczęście przeszło i o 18 wcinalam pyszne sushi 😃 oczywiście bez surowej ryby.
Mały juz zasnął, to moze z tatuśkiem jakis film zobaczymy - jak nie zasnę 😅
Wy jakie plany na wieczór?
Ja oglądam Minionki 😂 przynajmniej nie będę na nich płakać 🤔
 
Ja uwielbiam noce bo mozna spac i nic nie robic 😂 oglądam z mlodym bajke i zaraz lulu.
Mnie okropnie boli po bokach brzucha, jakby bo czuc rozciaganie. Ja poprostu marze by odzuskac energie i sily tym bardziej ze mam olanach wyjazd ba 3 yyg nad morze do sanatorium z mlodym.
Okropnie tez sie boje badan prenatalnych, zawsze uprawiam czarnowidztwo😞
 
Ja uwielbiam noce bo mozna spac i nic nie robic 😂 oglądam z mlodym bajke i zaraz lulu.
Mnie okropnie boli po bokach brzucha, jakby bo czuc rozciaganie. Ja poprostu marze by odzuskac energie i sily tym bardziej ze mam olanach wyjazd ba 3 yyg nad morze do sanatorium z mlodym.
Okropnie tez sie boje badan prenatalnych, zawsze uprawiam czarnowidztwo😞
Co do takich stresów.. to rozumiem. Jakos przy pierwszym synku nie widziałam możliwości, ze cos moze byc nie tak. Teraz chyba jestem bardziej świadoma zagrożeń i rożnych innych niezależnych od nas rzeczy 🙈 też sie okropnie boje, ze cos moze byc nie tak
 
Ja uwielbiam noce bo mozna spac i nic nie robic 😂 oglądam z mlodym bajke i zaraz lulu.
Mnie okropnie boli po bokach brzucha, jakby bo czuc rozciaganie. Ja poprostu marze by odzuskac energie i sily tym bardziej ze mam olanach wyjazd ba 3 yyg nad morze do sanatorium z mlodym.
Okropnie tez sie boje badan prenatalnych, zawsze uprawiam czarnowidztwo😞
Nie ma co się nastawiać negatywnie. Ja w tej ciąży jakoś dziwnie podchodzę do tego tak jakby jestem spokojna że wszystko będzie okej. W poprzedniej byłam kłębkiem nerwów
 
Powiem Wam dziewczyny że ja zawsze staram się myśleć pozytywnie. Nie tylko w kwestii ciąży. Myślę że czasami nasze negatywne myśli są jak samospełniające się przepowiednie, bo przyciągamy nie fajne myśli, emocje, sytuacje.
Niestety na pewne sprawy też nie mamy wpływu i zamartwianie się nic nie da 🙂
 
Ja dzis pobudka o 6:40, chłopcy wstali wczesniej. O 10 załapała mnie drzemka na 2,5 h. Czułam sie po niej jeszcze gorzej bo wstałam z Mdłościami 😩😩
Ale na szczęście przeszło i o 18 wcinalam pyszne sushi 😃 oczywiście bez surowej ryby.
Mały juz zasnął, to moze z tatuśkiem jakis film zobaczymy - jak nie zasnę 😅
Wy jakie plany na wieczór?
Właśnie obejrzeliśmy Łowcę czarownic a teraz festival na tvp1.... a tak najmlodszy zasnął juz od 18..no nie dało sie go przetrzymać 😆. Takze jutro pobudka o 6.. Bedzie mnie budzić 😵🤣

Powiem Wam dziewczyny że ja zawsze staram się myśleć pozytywnie. Nie tylko w kwestii ciąży. Myślę że czasami nasze negatywne myśli są jak samospełniające się przepowiednie, bo przyciągamy nie fajne myśli, emocje, sytuacje.
Niestety na pewne sprawy też nie mamy wpływu i zamartwianie się nic nie da 🙂
Też tak do tego podchodzę.. Boje sie myslec źle tak jakby to mialo przyciągnąć to czego sie boimy..


W ogóle sila sugestii ma dużą władzę nad nami..

Teoria mówi, że ludzie stosują się do wzorców lub instrukcji zgodnie z tym, co słyszą lub widzą. Kiedy więc usłyszysz tragiczną wiadomość, prawdopodobnie będziesz przez jakiś czas o tym myśleć i przecenisz prawdopodobieństwo, że coś takiego przydarzy się i tobie.
 
reklama
Dzień dobry dziewczynki 😊 słuchajcie, mam do Was pytanie odnośnie badań prenatalnych. Robicie tę poszerzona diagnostyke? Kurcze ja w ciąży z synem miałam tylko to usg, które jest zasszs wykonywane w tym okresie i nic dodatkowego. Teraz lekarze namawiają. Co myślicie o tych testach Pappa itd itp? Za bardzo się na tym nie znam, muszę poczytać.
 
Do góry