reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Ja dzisiaj fatalnie się czuję. Rwie mnie brzuch i muli 😐 Jutro mam dzień wizyt. Rano usg jamy brzusznej kontrolne. Ciekawe czy przy tym usg babka zerknie na dzidziusia. Potem o 13.30 1 wizyta u gina.
Ależ jestem ciekawa co on tam wypatrzy.
I wieczorem dentysta, bo w zebie szkliwo mi się ukruszylo. Wzięłam dzień wolny na to wszystko.
Wspolczuje. Tez sie hugowo czuje. Zmusilam sie i porobilam wiele a teraz paznokcie musze ogarnac u drugiej dloni ale to leniswtwo jest przeokropne 😆
Ciasto serniczek z brzoskwiniami i biala czekolada dzis pieke mniammnmm
A z rosolku jest pomidorowa ktora juz za mna chodzi 😂

U nas tez cieplutko. Mlody od rana w basenie sie pluska
 
reklama
Wspolczuje. Tez sie hugowo czuje. Zmusilam sie i porobilam wiele a teraz paznokcie musze ogarnac u drugiej dloni ale to leniswtwo jest przeokropne 😆
Ciasto serniczek z brzoskwiniami i biala czekolada dzis pieke mniammnmm
A z rosolku jest pomidorowa ktora juz za mna chodzi 😂

U nas tez cieplutko. Mlody od rana w basenie sie pluska
Mój człowiek też dziś w baseniku. Ledwo go nadmuchałam.
U mnie też pomidorówka. Zjadłam już 3 miski. Tragedia jak ja zre. W poprzedniej ciąży 5 kg przytyłam a teraz 5 to chyba na trymestr.
Rwie mnie brzuch. Połknęłam nosp6 i leżę w łóżku. Dobrze że mój synek 4 lata ma jeszcze drzemki to korzystam.
 
Ja od dwóch dni też słabizna, wczoraj cały dzień mnie muliło, dzisiaj jest lepiej ale jestem jakaś słaba , obowiązki domowe wogóle mi nie idą, zmusilam się do ugotowania obiadu, maluch coś od rana też kiepsko się miewa ,często robi rzadkie kupki i ma lekko podwyższoną temperaturę , albo jakiś wirus albo to ostatnie zęby się wykluwają 🙄 starszy natomiast kaszle i jak wciaga powietrze to świszczy więc oskrzela 😒 ale nie usiedzi na pupie ani sekundy . Mam wrażenie że lekko powiększyły mi się piersi i minimalnie bolą, wczoraj spałam 3h w ciągu dnia 🤭 więc może jednak ta fosolinka tam kiełkuje w brzuszku 🙂 oby bo pomimo że kompletnie nie planowana i na początku nie byłam zadowolona z obrotu sytuacji ,tak teraz niczego bardziej nie pragnę jak tej małej krewetki 🍤 🥺♥️
 
Ja od dwóch dni też słabizna, wczoraj cały dzień mnie muliło, dzisiaj jest lepiej ale jestem jakaś słaba , obowiązki domowe wogóle mi nie idą, zmusilam się do ugotowania obiadu, maluch coś od rana też kiepsko się miewa ,często robi rzadkie kupki i ma lekko podwyższoną temperaturę , albo jakiś wirus albo to ostatnie zęby się wykluwają 🙄 starszy natomiast kaszle i jak wciaga powietrze to świszczy więc oskrzela 😒 ale nie usiedzi na pupie ani sekundy . Mam wrażenie że lekko powiększyły mi się piersi i minimalnie bolą, wczoraj spałam 3h w ciągu dnia 🤭 więc może jednak ta fosolinka tam kiełkuje w brzuszku 🙂 oby bo pomimo że kompletnie nie planowana i na początku nie byłam zadowolona z obrotu sytuacji ,tak teraz niczego bardziej nie pragnę jak tej małej krewetki 🍤 🥺♥️
Zdrówka dla dzieciaczków kochana. Łączę się w bólu z niemocą. Jeszcze kilka dni temu pisałam, że nie mam objawów a teraz to samo jak w poprzedniej ciąży. Mogłabym spać cały czas a i tak byłoby mi mało a do śpiochów nie należę. Muli mnie od rana do nocy. Uczucie kaca bez picia jest straszne 🤣🤣🤣
 
Zdrówka dla dzieciaczków kochana. Łączę się w bólu z niemocą. Jeszcze kilka dni temu pisałam, że nie mam objawów a teraz to samo jak w poprzedniej ciąży. Mogłabym spać cały czas a i tak byłoby mi mało a do śpiochów nie należę. Muli mnie od rana do nocy. Uczucie kaca bez picia jest straszne 🤣🤣🤣
Z uczuciem kaca bez picia trafiłaś w punkt 😂
 
Mój człowiek też dziś w baseniku. Ledwo go nadmuchałam.
U mnie też pomidorówka. Zjadłam już 3 miski. Tragedia jak ja zre. W poprzedniej ciąży 5 kg przytyłam a teraz 5 to chyba na trymestr.
Rwie mnie brzuch. Połknęłam nosp6 i leżę w łóżku. Dobrze że mój synek 4 lata ma jeszcze drzemki to korzystam.
No powiem ci ze nie pamietam bym na tym etapie w tamtej ciazy drzemala! Ja wtedy pracowalam po 10h dziennie 🤯 ale Fakt.. Kladlam sie spac na noc o 20🤣🤣🤣🤣( wtedy wstawalam o 4)
Teraz by to nie przeszło cos czuje🤭

I z tym jedzeniem tez mhsze sie pohamować 🤣mniej ćwiczę a to raczej w parze nie idzie.. 😄
Ja od dwóch dni też słabizna, wczoraj cały dzień mnie muliło, dzisiaj jest lepiej ale jestem jakaś słaba , obowiązki domowe wogóle mi nie idą, zmusilam się do ugotowania obiadu, maluch coś od rana też kiepsko się miewa ,często robi rzadkie kupki i ma lekko podwyższoną temperaturę , albo jakiś wirus albo to ostatnie zęby się wykluwają 🙄 starszy natomiast kaszle i jak wciaga powietrze to świszczy więc oskrzela 😒 ale nie usiedzi na pupie ani sekundy . Mam wrażenie że lekko powiększyły mi się piersi i minimalnie bolą, wczoraj spałam 3h w ciągu dnia 🤭 więc może jednak ta fosolinka tam kiełkuje w brzuszku 🙂 oby bo pomimo że kompletnie nie planowana i na początku nie byłam zadowolona z obrotu sytuacji ,tak teraz niczego bardziej nie pragnę jak tej małej krewetki 🍤 🥺♥️
Zdrówka :)
Moj 14 latek wczoraj.. Juz gardlo przestaje mnie boleć.. A ja.. A to cie bolało? 😆 A on.. No i katar miałem 😄
Tego samego dnia wieczorem poczulam jakby bol Gardła ale za Chwile do mnie dotarło ze to moja psycha i to co czuje to efekt ugryzienia sie w jezyk rano tam bardziej z tyłu 🤣🤣🤣
 
A ja musze co 2 godz jeść. Dosłownie.. Czuję tak potworny głód ciągle, jak nie zjem to jest mi źle i niedobrze. Bleee
 
Dziewczyny czy któraś z Was miała bóle żołądka i wzdęcia? Eh bo ja od rana mam kłopot ,brzuch wydęty i boli do tego niechęć do jedzenia totalna
Nie pocieszę Cię kochana bo ja miałam wzdęcia i zatwardzenie cała ciążę. Teraz też już się zaczęło. Pytałam w poprzedniej ciąży ginke to powiedziała, że niestety u niektórych z nas to powodują hormony. Ratowałam się lactulose, suszonymi śliwkami i kisielem z siemienia. Nie miałam za to zgagi a to podobno również strasznie uporczywe
 
reklama
Do góry