reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
A ja musze co 2 godz jeść. Dosłownie.. Czuję tak potworny głód ciągle, jak nie zjem to jest mi źle i niedobrze. Bleee
Tez mnie ssie strasznie.
Co 2h minimum
Teraz wracam z pracy i choc brzuch jak balon to glodba jestem ze hej...
Zle mi na żołądku.. . Czuje to ale z drugiej strony ssie jak cholera wiec zapycham sie owocami też..
Do pracy wcześniej robilam aby szejka z twarogu kefiruplus owoce a teraz mi mało 😆 kanapka jeszcze doszla😅🤣

Moj dzisiejszy przysmak. Masakra zaraz wtrabie nastepny kawałek 🤭🤤
 
Zatwardzenia u mnie w ciazach byly delikatne i na szczescie od czasu do czasu. Nie potrzebowalam żadnych środków ale wzdecia za to w kazdej dawaly czadu.. Tragedia! Juz myslalam ze zaraz siegne po Espumisan ale
Niedlugo sie powinno unormowac

Zgaga to coś strasznego. Jak kladlam sie spac to spalam na siedzaco😳. Pod koniec ciazy aby maleńkie porcyjki a wieczorem zdzebko mleka mi Pomagalo..Rennie jak juz byla kulminacja 🤯
 
Tez mnie ssie strasznie.
Co 2h minimum
Teraz wracam z pracy i choc brzuch jak balon to glodba jestem ze hej...
Zle mi na żołądku.. . Czuje to ale z drugiej strony ssie jak cholera wiec zapycham sie owocami też..
Do pracy wcześniej robilam aby szejka z twarogu kefiruplus owoce a teraz mi mało 😆 kanapka jeszcze doszla😅🤣

Moj dzisiejszy przysmak. Masakra zaraz wtrabie nastepny kawałek 🤭🤤
Powinno być prawnie zakazane udostępnianie takich pyszności w niedzielę wieczór 🤣🤣🤣 wygląda obłędnie i pewnie jeszcze lepiej smakuje. Ojjj żarłabym żarła
 
Powinno być prawnie zakazane udostępnianie takich pyszności w niedzielę wieczór 🤣🤣🤣 wygląda obłędnie i pewnie jeszcze lepiej smakuje. Ojjj żarłabym żarła
Wybacz😄

Fakt to Nie moja godzina na jedzenie takich pysznosci ale sie nie opre za chiny. Juz to czuje🤣🤣🤣

Zdradze przepis. Jest obłędne. Uwielbiam z malinami ale moj najstarszy kocha z brzoswiniami.. Z jagodami tez pyszne!!

Kalorie w tym ciescie mnie nie interesuja. Smak jest tego wart 🤣🤣🤣wole zapierdzielac kolejne km niż sovie takiej pyszności odmówić haha
 
We wtorek miałam wizyte :) i u nas klęska urodzaju 🤯 jakoś musiałam to przetrawić :p ide we wtorek na jeszcze jedna wizyte bo jest jeszcze coś trzecie co trzeba zidentyfikować (mam nadzieje ze na blizniakach sie skonczy)
 

Załączniki

  • Screenshot_20210622-223452_Gallery.jpg
    Screenshot_20210622-223452_Gallery.jpg
    175,5 KB · Wyświetleń: 92
We wtorek miałam wizyte :) i u nas klęska urodzaju 🤯 jakoś musiałam to przetrawić :p ide we wtorek na jeszcze jedna wizyte bo jest jeszcze coś trzecie co trzeba zidentyfikować (mam nadzieje ze na blizniakach sie skonczy)
Wow wowow wow jest szansa na trojaczki 😍😄
Ale cudny widok:) ❤️

W którym tygodniu bylo usg?
 
We wtorek miałam wizyte :) i u nas klęska urodzaju 🤯 jakoś musiałam to przetrawić :p ide we wtorek na jeszcze jedna wizyte bo jest jeszcze coś trzecie co trzeba zidentyfikować (mam nadzieje ze na blizniakach sie skonczy)
Wow jesteś już drugą laską na lutowych z bliźniakami 😍. Wielkie gratulacje 💪 i dawaj znać jak po wizycie 🙃
 
reklama
Tez mnie ssie strasznie.
Co 2h minimum
Teraz wracam z pracy i choc brzuch jak balon to glodba jestem ze hej...
Zle mi na żołądku.. . Czuje to ale z drugiej strony ssie jak cholera wiec zapycham sie owocami też..
Do pracy wcześniej robilam aby szejka z twarogu kefiruplus owoce a teraz mi mało 😆 kanapka jeszcze doszla😅🤣

Moj dzisiejszy przysmak. Masakra zaraz wtrabie nastepny kawałek 🤭🤤
Boże!!!! Takie zdjęcie na noc 😭nie zasnę 😭chce to
 
Do góry