reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

A wiem, że któras z nas pisała, że ma 10 mm pęcherzyk bez żółtkowego. Nie pamoetam która 🤔🤔🤔😁 byłaś już może ponownie u lekarza?
To byłam ja 😁 przy tym beta była powyżej 9tys. ( nie wiem dokładnie ile bo badana 3 dni przed wizyta)
A lekarz dopiero w czwartek 😋 nie schizuje, bo nic to nie da. Czekam do czwartku i korzystam dziś z życia bo wyjątkowo ani mdłości, ani zmęczenia 🤣
 
reklama
T
To byłam ja 😁 przy tym beta była powyżej 9tys. ( nie wiem dokładnie ile bo badana 3 dni przed wizyta)
A lekarz dopiero w czwartek 😋 nie schizuje, bo nic to nie da. Czekam do czwartku i korzystam dziś z życia bo wyjątkowo ani mdłości, ani zmęczenia 🤣
To w sumie mamy podobnie 😊 beta ponad 9 tys grubo i 8 mm pęcherzyk.
Damy radę, ja też dzis korzystam z uroków lata 😊
 
A to jeszcze mi się pytanie teraz nasunęło 🤔 jak jest z rowerem w ciąży? Wiadomo ze z wielkim brzuchem ciężko jeździć ale dopóki nie ma brzuszka to można? Wybieramy się z mężem na urlop nad morze głównie z zamiarem wycieczek rowerowych. Ścieżki tam są piękne, w większości bez większych nachyleń więc jeździ się bardzo przyjemnie ale zastanawiam się czy są jakieś przeciwskazania? 🤔
Myślę że można jeździć na rowerze w 1 trymestrze później jak brzuch już będzie widoczny balabym się że mogę gdzieś wywrócić się 😊 ale to tylko moje zdanie i nie wiem jakie są zalecenia 😊
 
Dlatego wtedy szczegóły warto zostawic lekarzowi czy lekarz powinien je zostawić dla siebie ;)

Witam i Ja:)

Ja dzis pospałam😍
Wstałam. Zrobilam sie na bóstwo 😆
Pokrecilam włosy, ubrałam Kiecke i zaraz wracam do domku. Dzis tylko kłuję to w macicy to gdzies z boku na razie. Czuje sie lepiej jak wczoraj. A piersi jak i w poprzedniej ciazy ucichły.
Właśnie.. Jeszcze troche
I zamowie pamietnik ciążowy😍😍😍. Wczesniej prowadziłam wlasny zeszyt a teraz chce mieć fabryczki do wypełnienia.. Przekaze córce jak przyjdzie jej kolej aby ja uspokoić. Aby czuła sie pewniej. Nie tylko w xiazy ale i rok po. Ze wszystkim.
I ściągnęłam preglife.. Fajna apka ciążowa :)

I kupilam ten bounce castle z basenem dla najmlodszego. Niedlugo zobaczę jaka ma frajde aaaa😍
Daj znać jak się bouncy castle spisuje. Tam są jakieś waga ograniczenia? Ja boję się trochę że jak moja banda tam wpadnie to rozwalą. Namiot już rozwalili...
 
Dzień dobry, czytam w miarę na bieżąco ale brak weny na pisanie🙈 do mojej następnej wizyty jeszcze prawie 3 tygodnie 🙄🙄🙄 najgorzej dla mnie gotować w te upały, ale dziś sobie dogodziłam 😁😁😁
20210619_145108.jpg
 
reklama
Fitmum napisała że lekarz powinien trzymać dla siebie. Np mi nie powiedział o tym że miałam bliźniaki tylko jeden się wchlonal. Lekarz na prenatalnych pyta mnie czy tu czasem nie było dwóch a ja że nie nie. A przy porodzie dwa razy wody mi odeszły bo miałam dwa pęcherze płodowe. Cieszę się że mi nie powiedział. Miałam strasznie wysoka betę i wkręcałam sobie różne choroby a to tylko dlatego że miałam podwójne uderzenie bety. Pewnie zobaczył rozmiar że stanęło w rozwoju to nie mówił. Tak samo o tym że mój synek źle się zagnieździł bo zamiast centralnie to przy prawie samej szyjce. Żadnych komplikacji nie miałam w związku z tym a pewnie gdyby mi powiedzial to bym przeżywała.
 
Do góry