reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Kochana ja miałam objawy a zostały tylko lekko obolale cycki. To chyba nie ma reguły ale fakt, taka już nasza natura chyba, że siła rzeczy porównujemy kto co jak...
Dlatego wtedy szczegóły warto zostawic lekarzowi czy lekarz powinien je zostawić dla siebie ;)

Witam i Ja:)

Ja dzis pospałam😍
Wstałam. Zrobilam sie na bóstwo 😆
Pokrecilam włosy, ubrałam Kiecke i zaraz wracam do domku. Dzis tylko kłuję to w macicy to gdzies z boku na razie. Czuje sie lepiej jak wczoraj. A piersi jak i w poprzedniej ciazy ucichły.
Właśnie.. Jeszcze troche
I zamowie pamietnik ciążowy😍😍😍. Wczesniej prowadziłam wlasny zeszyt a teraz chce mieć fabryczki do wypełnienia.. Przekaze córce jak przyjdzie jej kolej aby ja uspokoić. Aby czuła sie pewniej. Nie tylko w xiazy ale i rok po. Ze wszystkim.
I ściągnęłam preglife.. Fajna apka ciążowa :)

I kupilam ten bounce castle z basenem dla najmlodszego. Niedlugo zobaczę jaka ma frajde aaaa😍
 
reklama
Myślę że można się normalnie kąpać no bo w zasadzie czemu nie. Może nie będę tego lata szaleć jakw poprzednich tzn skoki i takie tam ale kąpiel jak najbardziej
 
Kurcze, zazdroszczę wszystko które mieszkają w domkach i mają basen 🥰 ja podobnie jak @Cappuccinko1988 mieszkam w bloku, cały dzień mam zaciągnięte rolety i do wczoraj było dość chłodno w mieszkaniu ale już się mega nagrzało 😰
Kuzyn od męża ma duży basen, pewnie dzieciaki bylyby wniebowzięte jak ciocia i wujek wpadliby na kąpiel 😁 ale ja cielsko takie że chyba nie wbije się w żaden strój 🤦‍♀️ a jeszcze siniaki po heparynie na brzuchu a nie chcemy na razie się chwalić 🙄 może wyskocze wieczorem po jakiś strój jednoczęściowy do galerii 🤔
 
Ja nornalnie w ciążach korzystalam ze słonka jedynie chronilam twarz ze wzfledu na możliwe przebarwienia z powodu hormonów . I nie za dlugo. Dziecie w brzuszku jest chronione. Tez nie odslanialam brzuszka:)
 
Ja nornalnie w ciążach korzystalam ze słonka jedynie chronilam twarz ze wzfledu na możliwe przebarwienia z powodu hormonów . I nie za dlugo. Dziecie w brzuszku jest chronione. Tez nie odslanialam brzuszka:)
Ja pamiętam jak mama była w ciąży z siostrą i zasnęła na leżaku 🙈 nikogo nie było w domu żeby ją obudzić i oczywiście poparzyła sobie brzuch 🙄 miało być krótkie opalanie a skończyło się nieciekawie. Z ciążą na szczęście wszystko dobrze, siostra zdrowa ale mama najadła się wtedy strachu. Doraźnie okłady ze skisłego mleka ale pamiętam że brzuch miała koloru buraczków 🙄 także w naszym stanie ze słońcem lepiej ostrożnie 😊
 
A to jeszcze mi się pytanie teraz nasunęło 🤔 jak jest z rowerem w ciąży? Wiadomo ze z wielkim brzuchem ciężko jeździć ale dopóki nie ma brzuszka to można? Wybieramy się z mężem na urlop nad morze głównie z zamiarem wycieczek rowerowych. Ścieżki tam są piękne, w większości bez większych nachyleń więc jeździ się bardzo przyjemnie ale zastanawiam się czy są jakieś przeciwskazania? 🤔
 
Ja pamiętam jak mama była w ciąży z siostrą i zasnęła na leżaku 🙈 nikogo nie było w domu żeby ją obudzić i oczywiście poparzyła sobie brzuch 🙄 miało być krótkie opalanie a skończyło się nieciekawie. Z ciążą na szczęście wszystko dobrze, siostra zdrowa ale mama najadła się wtedy strachu. Doraźnie okłady ze skisłego mleka ale pamiętam że brzuch miała koloru buraczków 🙄 także w naszym stanie ze słońcem lepiej ostrożnie 😊
Drzemać na sloncu to chyba dla nikogo nie skończyło sie ciekawie 🤣🤣

Wszedzie na człowieka czycha niebezpieczenstwo kiedy nie ma sie za krzty zdrowego rozsądku 😆
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry