reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Myślisz że w trybie pilnym powinnam udać się do endokrynologa? Bo mimo że prywatnie to przynajmniej z 2 tyg bym czekała
Mi lekarka internistka mówiła teraz że ok a mam 1.5 ale pamiętam w zeszłej ciąży miałam 1.2 i mój gin mówi że wolałby poniżej 1. Tyle że te standardy się zmieniają. Bta internistka mówiła że fizjologicznie w ciąży idzie się w niedoczynność.
 
reklama
Oni mi zrobili nie to badanie 😉
 

Załączniki

  • Screenshot_20210617_172540_com.google.android.apps.docs.jpg
    Screenshot_20210617_172540_com.google.android.apps.docs.jpg
    142 KB · Wyświetleń: 64
Myślisz że w trybie pilnym powinnam udać się do endokrynologa? Bo mimo że prywatnie to przynajmniej z 2 tyg bym czekała
Nieeee myśle ze na spokojnie poczekaj do wizyty u swojego ginekologa . Skonsultuj ten wynik - ale w nim naprawdę nie ma nic niepokojącego . Jak już wspomniałam mi dziś endokrynolog mówił o Max 2,5 . Ty masz poniżej wiec nie ma co panikować . Poczekaj na wizytę i podejmujcie decyzje razem z ginekolog Twoja 💪😘
 
Myślicie ze może to być zależne od laboratorium? Kurczę wystraszyłam się słabym wzrostem
Myśle ze aż tak dużej różnicy między laboratorium nie ma 😔.
Dziewczyny dwa dni temu beta 3480a dziś tylko 4542,590 co myślicie?
Beta wzrosła … ale no nie wygląda to zachwycająco . Miałaś już robione badania usg ? Tyle Was tu już jest ze nie pamietam 😉. Powtórz za 2 dni najlepiej i zobaczymy jak się dalej rozwija sytuacja . Trzymam kciuki żeby wszystko było ok ✊🏻
 
Myśle ze aż tak dużej różnicy między laboratorium nie ma 😔.

Beta wzrosła … ale no nie wygląda to zachwycająco . Miałaś już robione badania usg ? Tyle Was tu już jest ze nie pamietam 😉. Powtórz za 2 dni najlepiej i zobaczymy jak się dalej rozwija sytuacja . Trzymam kciuki żeby wszystko było ok ✊🏻
Wczoraj miałam usg i wszystko ok było bete mogę zrobić albo jutro albo w poniedziałek :(
 
reklama
imbir nie daje rady, mąż kupił tabletki na wymioty i nudności, bo naprawdę od kilku dni mało co jem i nie ma co dalej kombinować... mam nadzieję, że te tabletki pomogą [emoji110]



właśnie zjadłam pierwszy posiłek dziś, dwa tosty z powidłami, które robiłam z rana [emoji4] mam nadzieję, że wszytko zostanie w środku
O matko, ale mi smaka na powidła narobiłaś...😂
To trzymam kciuki za to, żeby tosty zostały z Tobą na dłużej😉
Jakie powidła zrobiłaś? Ja czekam aż u nas zacznie się sezon na jeżyny... Ciągle o tych jeżynach myślę.. 🙈
 
Do góry