reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
O matko, ale mi smaka na powidła narobiłaś...[emoji23]
To trzymam kciuki za to, żeby tosty zostały z Tobą na dłużej[emoji6]
Jakie powidła zrobiłaś? Ja czekam aż u nas zacznie się sezon na jeżyny... Ciągle o tych jeżynach myślę.. [emoji85]
powidła śliwkowe, ale dorzuciłam też tirxhe moreli, bo zostały chyba 4 [emoji1]
póki co wszytko ok, zjadłam jeszcze dwie garście czereśni, o tyle dobrze, że owoce ogólnie na codzień mogę jeść
Po tej tabletce jest zdecydowanie lepiej, ale jeszcze nie najlepiej [emoji2]
 
Ładne macie te zdjęcia USG a moje jakieś zamazane tak jak w poprzedniej ciąży. Niby powiedział że wszystko ok i że jest wtedy 6+1 ale że nie da się zmierzyć... Spotkałyście się kiedyś z tym? Skoro kompletnie nie da się zmierzyć to skąd wie że 6+1? Bo wg ostatniej miesiączki miało być tydzień więcej... Ale test pozytywny słaby miałam dopiero 3 dnia po spodziewanej miesiączce więc mam nadzieję że po prostu się przesunęło i wszystko ok.. Jutro będę próbowała wyprosić normalne USG wczesniej niż w 12 tygodniu bo osiwieje od myślenia o tym. 🙄
 

Załączniki

  • IMG-20210611-WA0014.jpeg
    IMG-20210611-WA0014.jpeg
    858,1 KB · Wyświetleń: 59
Myślisz że w trybie pilnym powinnam udać się do endokrynologa? Bo mimo że prywatnie to przynajmniej z 2 tyg bym czekała
U mnie w pierwszej ciąży tsh skoczyło do 3,40 i musialam mieć wprowadzony lek. Przy okazji dowiedziałam się że choruje już od dłuższego czasu na niedoczynność. Poczekaj na wizytę u swojego ginekologa, on też może Ci przepisać małą dawkę hormonu tak na początek (jeśli uzna to za konieczne) 🙂 a na przyszłość gdybyś chciała iść do endokrynologa na NFZ to poproś ginekologa o zaświadczenie o ciąży, z takim kwitkiem muszą Cię przyjąć do tygodnia max. Albo do dwóch... 🤔 kurcze, nie pamiętam teraz
Dziewczyny dwa dni temu beta 3480a dziś tylko 4542,590 co myślicie?
Robiłaś w tym samym laboratorium i mniej więcej o tej samej godzinie? Beta czasami przy tych większych wartościach lubi zwalniać. A ja dzisiaj szukając różnych historii ze szczęśliwym zakończeniem czytałam kilka takich gdzie przyrostu były poniżej normy a teraz zdrowe dzidziusie są już na świecie. Jesteś umówiona na wizytę do giną? Myślę że teraz obraz USG mógłby dużo powiedzieć
 
Ja po wizycie i szok taki że hej 🤭 a zacznę od tego że wczoraj zaczęłam plamić dość obficie na taki beżowy kolor i od razu czarne myśli nerwy...ale jakoś się ogarnęłam i myślę sobie co ma być to będzie jakoś wytrzymie do dzisiejszej wizyty i na wizycie USG dopochwowe nic nie widać ja już serce w gardle ale gin mówi że może przez zrosty po CC słabiej widać (w tym gabinecie USG bardzo leciwe) i stwierdził sprawdzimy przez brzuch a tu kuźwa DWIE!!! Małe kuleczki😊😊 ale że słaby sprzęt to za tydzień mam przyjechać do innego gabinetu mojego gin i tam zobaczymy dokładniej co i jak. Na razie nie chce się cieszyć zabardzo bo z tymi początkami ciąży a zwłaszcza w bliźniaczych odpukac różnie bywa. A do tego luteina pod język 3razy dziennie i jakieś globulki na tą infekcje co mnie dopadła o której ostatnio pisałam.i na razie tyle u mnie za tydzień będę mieć lepszy obraz sytuacji.
Ale super bliźniaki pierwsze na forum. Gratuluję podwójnie 😊
Hej dziewczyny właśnie wróciłam z USG 6/7 tydzień 🙂 serduszko bije jak dzwon zarodek ma 6-7 mm także bardzo się cieszę ! Kolejna wizyta za 3 tygodnie😃🥰
Super że serduszko bije jak dzwon 😊
 
reklama
Ja po wizycie i szok taki że hej 🤭 a zacznę od tego że wczoraj zaczęłam plamić dość obficie na taki beżowy kolor i od razu czarne myśli nerwy...ale jakoś się ogarnęłam i myślę sobie co ma być to będzie jakoś wytrzymie do dzisiejszej wizyty i na wizycie USG dopochwowe nic nie widać ja już serce w gardle ale gin mówi że może przez zrosty po CC słabiej widać (w tym gabinecie USG bardzo leciwe) i stwierdził sprawdzimy przez brzuch a tu kuźwa DWIE!!! Małe kuleczki😊😊 ale że słaby sprzęt to za tydzień mam przyjechać do innego gabinetu mojego gin i tam zobaczymy dokładniej co i jak. Na razie nie chce się cieszyć zabardzo bo z tymi początkami ciąży a zwłaszcza w bliźniaczych odpukac różnie bywa. A do tego luteina pod język 3razy dziennie i jakieś globulki na tą infekcje co mnie dopadła o której ostatnio pisałam.i na razie tyle u mnie za tydzień będę mieć lepszy obraz sytuacji.
Ale super!! Mega 😊 kontrolowałas betę? Miała większe skoki?
 
Do góry