reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

A opaskę akupresurową próbowałaś? Mi nie pomogło ale wiele osób je zachwala...
Albo imbir?
Ja mam straszne mdlosci i wymioty i to bez ciąży bo mam chorobę Leśniowskiego-crohna a teraz to tragedia. Zjeść mogę normalnie tylko w łóżku rano zanim wstanę...
imbir nie daje rady, mąż kupił tabletki na wymioty i nudności, bo naprawdę od kilku dni mało co jem i nie ma co dalej kombinować... mam nadzieję, że te tabletki pomogą [emoji110]



właśnie zjadłam pierwszy posiłek dziś, dwa tosty z powidłami, które robiłam z rana [emoji4] mam nadzieję, że wszytko zostanie w środku
 
reklama
Chyba ci zaraz skopiuje moje notatki z poprzedniej ciąży 🤣 jednego dnia bolala glowa a piersi nic a drugiegi dnia piersi i nic wiecej. Potem zas przerwa, potemnzas klucie i tak w kolko. Glowa do Góry. Organizm tez przyswaja nową sytuacje

Mnie dzis kuje w brzuszku i boli lekko miesiaczkowo z przerwami. Stopuje mnie to
Wiem że nie da się czytać tych moich paranoicznych postów ale ja naprawdę musiałabym być podpięta 24 na dobę do USG żeby być spokojna 🙄 nie myślę o niczym innym dzisiaj, pierwsze od rana analizowałam wielkość tego mojego pęcherzyka czy nie jest za mały a teraz ten zanik objawów... Pewnie gdyby któraś z Was to napisała to sama bym uspokajała że to nie jest wyznacznik i pewnie wrażliwość piersi i sutków wróci ze zdwojoną siła 🙄 ale samej siebie nie umiem podnosić na duchu
Moja beta dziś 9874,4 a 2 dni temu niecałe 4 tys więc przyrost chyba ładny 😊 tylko tsh mam 2.3, też sobie zrobiłam i wydaje mi się że troszkę za dużo..
Przyrost ładny 🙂 z tsh nie ma tragedii ale w ciąży chyba najlepiej jak jest w okolicach 1. Może umów się do endokrynologa bo tarczyca też potrafi nieźle namieszać
 
Wiem że nie da się czytać tych moich paranoicznych postów ale ja naprawdę musiałabym być podpięta 24 na dobę do USG żeby być spokojna 🙄 nie myślę o niczym innym dzisiaj, pierwsze od rana analizowałam wielkość tego mojego pęcherzyka czy nie jest za mały a teraz ten zanik objawów... Pewnie gdyby któraś z Was to napisała to sama bym uspokajała że to nie jest wyznacznik i pewnie wrażliwość piersi i sutków wróci ze zdwojoną siła 🙄 ale samej siebie nie umiem podnosić na duchu

Kochana wyluzuj, nie nakręcaj się :) każda z nas jest inna, każda ciąża jest inna... Każda z nas ma różne, czasami całkiem inne! objawy. Nie ma co się nakręcać, zwłaszcza, że takie nerwy i stres nic dobrego nie przyniosą. Może jeśli Cię to uspokoi to zadzwoń na teleporadę do jakiegoś gina i powiedz mu o swoich obawach.

Ja już tylko czekam na badanie USG 22.06., nie robię ani bety, ani nie zastanawiam się nad objawami. Jak ma być dobrze to będzie dobrze 👍
 
Hej dziewczyny właśnie wróciłam z USG 6/7 tydzień 🙂 serduszko bije jak dzwon zarodek ma 6-7 mm także bardzo się cieszę ! Kolejna wizyta za 3 tygodnie😃🥰
 

Załączniki

  • 8C6B2EFD-0F41-43F7-8C3C-7FA9F15C3171.jpeg
    8C6B2EFD-0F41-43F7-8C3C-7FA9F15C3171.jpeg
    234,8 KB · Wyświetleń: 83
Moja beta dziś 9874,4 a 2 dni temu niecałe 4 tys więc przyrost chyba ładny 😊 tylko tsh mam 2.3, też sobie zrobiłam i wydaje mi się że troszkę za dużo..
Piękny przyrost ✊🏻✊🏻✊🏻Dziś miałam wizytę u endokrynologa bo mi niestety tsh wskoczyło na 3,30 i mam przepisany lek . Natomiast mówił ze tsh w 1 trymestrze powinno byc do 2,5 Max . Także mieścisz się w normie 💪
 
Któregoś dnia pisałam tu że w diagnostyce za progesteron zapłaciłam 90 pln. Chyba już wiem dlaczego. Zrobili mi jakiś 17- hydroksyprogesteron a nie zwykły. Czy ktoś się orientuje czym to się różni?
 
Piękny przyrost ✊🏻✊🏻✊🏻Dziś miałam wizytę u endokrynologa bo mi niestety tsh wskoczyło na 3,30 i mam przepisany lek . Natomiast mówił ze tsh w 1 trymestrze powinno byc do 2,5 Max . Także mieścisz się w normie 💪
Myślisz że w trybie pilnym powinnam udać się do endokrynologa? Bo mimo że prywatnie to przynajmniej z 2 tyg bym czekała
 
reklama
Do góry