reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

dziękuję [emoji5]mi się marzy taki kremowy, zobaczymy czy się za to zabiorę, bo mięso mnie totalnie odrzuca [emoji1787]
akurat wieprzowiny nie jemy [emoji85] ale dziękuję, jakbym robiła to pewnie i tak tylko małą porcję [emoji4]
 
reklama
Ostatnio 6 razy się wkłuwałam, zanim wyszła wystarczająca kropelka! A byłam po herbacie i połowie małej butelki wody. Ja po klopsach na obiad, z buraczkami i ziemniakami miałam 114 cukier po 1h! A diabetolog mówiła, że buraczków W OGÓLE MAM NIE JEŚĆ.
Także, mam nadzieję, że będzie ok. Tylko na czco mam ponad 100 zawsze ;( A po kolacji 95 ostatnio..

Zakazała też erytrolu (nie podwyższa poziomu cukru) i żadnych słodyczy! Ale wczoraj miałam taką chcicę na słodkie, że myślałam, że się .... I co ? Przez najblższe 8 miesięcy bez cukru? Nie rozumiem jej.. A co Ci radzili?
Ja jeszcze nie byłam u diabetologa. Lekarz wczoraj powiedzial żebym na razie nie pozwalała sobie za dużo ale dopiero na wizycie za dwa tygodnie mam przypomniec o tym wyniku i da mi chyba skierowanie na krzywą od razu 🙄 dzisiaj doraczyłam się owocami, za jakieś 10 minut bede sprawdzać cukier, ciekawe co wyjdzie.
 
Kurcze, ja jestem od dzisiaj na l4 i wiedziałam że to się tak skończy... Totalny brak motywacji do czegokolwiek. Gnije na kanapie przed tv, z nosem w telefonie i nie chce mi się kompletnie nic 🙈 muszę iść na zakupy bo w lodowce powoli hula wiatr a nawet nie chce mi się ogarniać 🤦‍♀️ no leń patentowany 😔
 
Dzień dobry Mamuski ;)

Ja od rana sprzątałam, myłam podłogi i zeszło mnie 4h 😱😱 ale to dlatego, że odsuwałam łóżka, szafki, narożnik, myłam pod i czekałam az wyschnie 😄 teraz pije zimna kawe i czekam na zupe a po 14 jadę po dzieci

Kiedy myślicie przejść na forum zamknięte?

Miłego dnia dla Was :)
20210616_123711.jpg
 
Dzień dobry Mamuski ;)

Ja od rana sprzątałam, myłam podłogi i zeszło mnie 4h 😱😱 ale to dlatego, że odsuwałam łóżka, szafki, narożnik, myłam pod i czekałam az wyschnie 😄 teraz pije zimna kawe i czekam na zupe a po 14 jadę po dzieci

Kiedy myślicie przejść na forum zamknięte?

Miłego dnia dla Was :)
Zobacz załącznik 1283510
och mniam mnia, a ja w pracy i co najwyżej melise sobie mogę zaparzyć :(
ale mi smaki narobiłaś na mrożoną kawą
 
dziękuję [emoji5]mi się marzy taki kremowy, zobaczymy czy się za to zabiorę, bo mięso mnie totalnie odrzuca [emoji1787]
akurat wieprzowiny nie jemy [emoji85] ale dziękuję, jakbym robiła to pewnie i tak tylko małą porcję [emoji4]
Moze byc rowniez warzywny :) czy z innym mięskiem. U nas taki przyjal się najbardziej🙂

Dzień dobry Mamuski ;)

Ja od rana sprzątałam, myłam podłogi i zeszło mnie 4h 😱😱 ale to dlatego, że odsuwałam łóżka, szafki, narożnik, myłam pod i czekałam az wyschnie 😄 teraz pije zimna kawe i czekam na zupe a po 14 jadę po dzieci

Kiedy myślicie przejść na forum zamknięte?

Miłego dnia dla Was :)
Zobacz załącznik 1283510
Widze duzo zrobilas😍
Sama musze posciagac wszystkie kwiaty z parapetow aby posprzata to czego odziennie nie tykam ( mam mnostwo kwiatow i wciąż cos dokupuje aa to ju choroba 🤣🙈)


I tez rano sprzątam...mimo iz moja ferajna cos tam robi i pomaga to lubie po swojemu... Np mąż Raz w tyg tak generalnie sprząta lazienke ale musze codziennie wszystko przemyc zanim zejde na dół .. SZCZEGÓLNIE KIBELEK I LUSTRO HAHA. Lustro po myciu zębów wygląda zajefajnie😆 czy pozagladac do pokoji i popoprawiac szybko co mogę 🤣 (dzieci super sprzataja😂)
Lubie jak wszystko jest ladnie poukładane a z dużą rodzina coraz ciezej z tym czy gak malenkimi dziećmi ( zobaczycie ile lapeknbedzie wszedzie) haha i ostatnio mowie do męża ze jak wracam do domu to straszny syf i chyba lepiej bedzie jak bede sprzatac jak wracam z pracy ale no nie potrafie pic kawe jak dookola rozgardiasz 🤣🤣🤣
I Wiadomo ze jak sie zle czuje to w 4 literach to mam danego dnia 🤣
Ogolnie codziennie tez opiekuje sie dziewczynka w wieku najmłodszego dlatego do 10 to ja musze wszystko zrobić 🤣 to mnie napędza haha bo potem to aby pilnowac jak sie bawia i wlasnie ida na drzemkę 💤
 
Dzień dobry Mamuski ;)

Ja od rana sprzątałam, myłam podłogi i zeszło mnie 4h 😱😱 ale to dlatego, że odsuwałam łóżka, szafki, narożnik, myłam pod i czekałam az wyschnie 😄 teraz pije zimna kawe i czekam na zupe a po 14 jadę po dzieci

Kiedy myślicie przejść na forum zamknięte?

Miłego dnia dla Was :)
Zobacz załącznik 1283510
To ja się lenie a Ty jak z motorkiem w pupie 🙈😁 normalnie mi wstyd... Ale może dzisiaj sobie poodpoczywam na maksa a jutro od rana wezme sie za sprzątanie 😂

Na zamknięte forum myślę że jeszcze troszkę czasu, może dołączą do nas jeszcze jakieś dziewczyny ☺ w sumie to mam wrażenie że moja ciąża jest tutaj najmłodsza 🤔 bo celuje w termin po 20 luty... Zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie 😁
 
Cześć! Można dołączyć? Jeszcze brak pewności, ale raczej termin mocno na luty.
Dziś byłby dopiero 30 dzień cyklu. Beta z poniedziałku (14.06) - 8820 🤭

Dziś pierwsze usg - wiem, że wcześnie, ale pierwsza ciąża była podtrzymywana i z założonym pessarem.
Ciekawe czy uda się dziś cokolwiek zobaczyć 🙄 Przy jakiej becie coś widziałyście? Chyba muszę odkopać starą kartę ciąży 😆

Póki co gratuluję wszystkim i lecę nadrobić wasze posty!
 
reklama
Witam, gratuluję wszystkim. U mnie wg usg 3 luty, wg ostatniej miesiączki 26 styczeń więc trochę się zdziwilam... Ale dwa dni po spodziewanej miesiączce test był jeszcze negatywny, kolejnego dnia słaby pozytywny więc pewnie się przesunęło i wszystko jest ok. Pozdrawiam 😊
 
Do góry