reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Cześć! Można dołączyć? Jeszcze brak pewności, ale raczej termin mocno na luty.
Dziś byłby dopiero 30 dzień cyklu. Beta z poniedziałku (14.06) - 8820 [emoji2960]

Dziś pierwsze usg - wiem, że wcześnie, ale pierwsza ciąża była podtrzymywana i z założonym pessarem.
Ciekawe czy uda się dziś cokolwiek zobaczyć [emoji849] Przy jakiej becie coś widziałyście? Chyba muszę odkopać starą kartę ciąży [emoji38]

Póki co gratuluję wszystkim i lecę nadrobić wasze posty!
beta wysoka, także całkiem możliwe że i zarodek juz będzie [emoji2]

chociaż teraz doczytałam, że to 30dc [emoji86] możliwe, że owulacja była wcześniej, albo ciąża mnoga [emoji848]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry Mamuski ;)

Ja od rana sprzątałam, myłam podłogi i zeszło mnie 4h 😱😱 ale to dlatego, że odsuwałam łóżka, szafki, narożnik, myłam pod i czekałam az wyschnie 😄 teraz pije zimna kawe i czekam na zupe a po 14 jadę po dzieci

Kiedy myślicie przejść na forum zamknięte?

Miłego dnia dla Was :)
Zobacz załącznik 1283510
Myślę że nad zamkniętym pomyślimy jak już większość dziewczyn dołączy na forum. Zrobiłam kompot z truskawek dżemu się nie udało córka wstała i trzeba się przytulać i bawić z nią 😊
 
To ja się lenie a Ty jak z motorkiem w pupie 🙈😁 normalnie mi wstyd... Ale może dzisiaj sobie poodpoczywam na maksa a jutro od rana wezme sie za sprzątanie 😂

Na zamknięte forum myślę że jeszcze troszkę czasu, może dołączą do nas jeszcze jakieś dziewczyny ☺ w sumie to mam wrażenie że moja ciąża jest tutaj najmłodsza 🤔 bo celuje w termin po 20 luty... Zobaczymy jeszcze jak to wyjdzie 😁
Ja 22.02
 
Cześć! Można dołączyć? Jeszcze brak pewności, ale raczej termin mocno na luty.
Dziś byłby dopiero 30 dzień cyklu. Beta z poniedziałku (14.06) - 8820 🤭

Dziś pierwsze usg - wiem, że wcześnie, ale pierwsza ciąża była podtrzymywana i z założonym pessarem.
Ciekawe czy uda się dziś cokolwiek zobaczyć 🙄 Przy jakiej becie coś widziałyście? Chyba muszę odkopać starą kartę ciąży 😆

Póki co gratuluję wszystkim i lecę nadrobić wasze posty!
Witamy
 
beta wysoka, także całkiem możliwe że i zarodek juz będzie [emoji2]

chociaż teraz doczytałam, że to 30dc [emoji86] możliwe, że owulacja była wcześniej, albo ciąża mnoga [emoji848]
Śmieję się, że ja to zamawiam JEDNĄ flegmatyczną dziewczynkę 😂 Bo ciąża mnoga też przeszła mi przez myśl, a mam już jednego wygadanego 3,5 latka w domu. ( oczywiście wiadomo, ze najważniejsze to zdrowy dobrze umiejscowiony zarodek a potem dzidziuś, ale pożartować trzeba)
 
Śmieję się, że ja to zamawiam JEDNĄ flegmatyczną dziewczynkę [emoji23] Bo ciąża mnoga też przeszła mi przez myśl, a mam już jednego wygadanego 3,5 latka w domu. ( oczywiście wiadomo, ze najważniejsze to zdrowy dobrze umiejscowiony zarodek a potem dzidziuś, ale pożartować trzeba)
byłoby wesoło [emoji2960]
koniecznie daj znać po badaniu
 
reklama
Do góry