reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Ja się melduje dzisiaj z lepszym samopoczuciem i jak narazie zero wymiotów
emoji123.png
O super żeby tak dalej 😊
USG wyszło super. Wszystkie parametry w normie. Konsultacja z genetykiem wraz z wynikami krwi za tydzień. Dzidzia ma już 6.5 cm 🙂
No to już duży dzidziuś.
A co z tym naszym prywatnym wątkiem?
Lista wysłana. Czekam az zrobi @aniaslu nam wątek zamknięty 😊
Dziewczyny już po według lekarza wszystko w porządku jak to powiedział prawidłowo 🙏 z krwi wyniki za tydzień. Mąż niestety nie mógł wejść także czekał na zewnątrz 🤷🏼‍♀️😭
Mam pytanie do was dziewczyny usg miałyście w 2D czy 3D ?
U mnie na minutę przełączył na 3d żeby pokazać mi dzidziusia 😊
 
Ja jestem z tych osób, które uważają, że praca to dodatek do życia. Pracuje by żyć, a nie żyje aby pracować. Tylko dodatek. Choć lubię współpracowników, choć lubię pracę to każdy ma własne życie. Moje życie to mój dom. Moja rodzina, która jest najważniejsza. A dzidzi w brzuchu to już część rodziny. Jeśli czujesz się zmęczona to weź L4. Firma bez Ciebie nie padnie, nie ma ludzi niezastąpionych a zdrówko masz tylko jedno. Zresztą, ja uważam jak Twój szef, ciąża to nie choroba, ale jest to tak wyjątkowy okres w życiu każdej z nas, że jeśli dokucza jakikolwiek dyskomfort z powodu pracy to priorytetem jest odpoczynek i zapewnienie bezpieczeństwa zdrowia sobie i dzieciatku w brzuszku a nie komfortu pracy współpracownikom, choćby były rodzina lub najlepszymi przyjaciółkami. To nasza odpowiedzialność. Najważniejsza rola w życiu to bycie mamą. Nie bycie pracownikiem, szefem, menagerem czy kimkolwiek innym. Jeszcze nie słyszałam, żeby jakąkolwiek firma padła z powodu ciężarnej idącej na L4. Ale słyszałam, że przepracowanie, źle samopoczucie, czy stres związany z pracą, może wpłynąć na ciążę. W ciąży trzeba być po prostu troszkę egoistą i swoje dobro i zdrowie dziecka postawić ponad zadowolenie współpracowników bo na koniec dnia oni wracają do domu wypoczęci a Ty męczysz siebie. Oczywiście każdy podchodzi do tematu bardzo indywidualnie i to moje bardzo bardzo subiektywne zdanie.dlatego proszę, nie bierz tego do siebie :) podziwiam aczkolwiek za powrót do pracy po miesiącu. Mój synek ma roczek i nie wyobrażam sobie narazie oddać go do żłobka albo do rodziny... On i mąż są całym moim światem (plus rodzice rodzeństwo itp) i ich szczęście jest dla mnie najważniejsze.
Pięknie napisane, zgadzam się w 100%☺️
 
reklama
Ja miałam całe USG w 2 D, mimo że to bardzo nowoczesny sprzęt ma nawet 4 D, chodziłam też tam w poprzednich ciążach i lekarz jak miał czas to na chwile przelanczal, ale to tylko żeby łatwiej sobie było wyobrazić jak mniej więcej ten dzidzus wygląda.
 
Do góry