reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Kurcze martwię się że się nabawiłam zapalenia pęcherza 😑 co chwilę muszę robić siusiu czuję takie parcie, plecy jakby bolą i podbrzusze. Muszę zanieść mocz do badania ale dopiero w pt rano mogę.. Nie za późno? 😑
 
reklama
Ja w sobotę jadę na Mazury na łódkę. Jak się zapatrujecie na kąpiel w jeziorze w tym czasie? Niby wg internetu nie ma przeciwwskazań o ile woda jest dopuszczona przez sanepid. Szczerze to chciałabym, żeby nie było gorąco, bo wiem, że wtedy będę się męczyć jeśli nie skorzystam z kąpieli.

Z innych rzeczy - mój mąż zrobił wczoraj tiramisu - jak go zapytałam, to się okazało, że nie wyparzyl jajek tylko ubijal nad parą... Trochę się cykam, bo ja nigdy nie jadłam ani tatara z żółtkiem ani kogla mogla a teraz to w ogóle powinnam uważać. Jajka wiejskie od znajomej teściowej, ale w sumie to nic nie znaczy...
My byliśmy na mazurach 3 tygodnie temu. Jezioro było czyste, kąpałam się normalnie, nic kompletnie mi się nie działo. Po powrocie rozłożyliśmy na ogrodzie basen, mamy do niego specjalna pompę, która filtruje wodę, testery pH, używamy chloru, wszystko pod pełna kontrola i dostałam infekcji, także, chyba naturalna woda znacznie lepsza od tej x chemią
 
Kurcze martwię się że się nabawiłam zapalenia pęcherza 😑 co chwilę muszę robić siusiu czuję takie parcie, plecy jakby bolą i podbrzusze. Muszę zanieść mocz do badania ale dopiero w pt rano mogę.. Nie za późno? 😑
Kup sobie kochana sok z żurawiny 100% i pij. Może przejdzie szybciutko. Niestety w ciąży wszelkie zapalenia z układu moczowego czy rozrodczego są bardzo częste. Jeśli nie możesz wcześniej zanieść moczu do badania to na spokojnie próbowałabym domowych sposobów do piątku :) dużo zdrówka dla Ciebie 🥰😘
 
Kup sobie kochana sok z żurawiny 100% i pij. Może przejdzie szybciutko. Niestety w ciąży wszelkie zapalenia z układu moczowego czy rozrodczego są bardzo częste. Jeśli nie możesz wcześniej zanieść moczu do badania to na spokojnie próbowałabym domowych sposobów do piątku :) dużo zdrówka dla Ciebie 🥰😘
Sok żurawinowy mam i piłam jeszcze jakieś 2 tyg temu... Teraz po nim 🤮😅😪🙈
 
reklama
Kurcze martwię się że się nabawiłam zapalenia pęcherza 😑 co chwilę muszę robić siusiu czuję takie parcie, plecy jakby bolą i podbrzusze. Muszę zanieść mocz do badania ale dopiero w pt rano mogę.. Nie za późno? 😑
Ja zapalenie pęcherza mialam dwa tygodnie temu, lekarka zaleciła furaginum 50 mg w dawce4x1 i dużo pić wody, by wysiusiać bakterie, a że teściowa jest farmaceutka dała mi uromycin z żurawiną, to drugie bezpieczniejsze dla maluszka, mnie troszkę piekło i swędziało plus wyszły szczawiany w moczu, ale to chyba przez to, że dwa dni piłam okropny zdrowy koktajl od mamy z jarmuzu bleee... Najważniejsze dobrze się podmyć przed siusianiem do kubeczka i zebrać środkowy mocz, spróbuj z tą żurawiną, działa cuda, zdrówka życzę
:)
 
Do góry