reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Wyszły na USG 3 zarodki z czego 1 był obumarły i był gdzieś z boku, a do powstała jakaś przegroda z płynem. Z drugiej strony były chyba dwa zarodki jeden żywy z akcją serca wiek zgodny z miesiączką, drugi chyba młodszy o 5 dni bez akcji serca i lekarz nie miał pewności czy nie są one że sobą złączone. Generalnie powiedział, że tam zadziałało się coś dziwnego i że on takie rzeczy pierwszy raz w życiu na oczy widzi, że za jednym razem zadziało się bardzo dużo różnych dziwnych rzeczy. Idę do niego żeby zrobić USG bo jednak najlepiej oceni różnice między tym co jest a tym co było. Z wynikami pójdę już do lekarza bardziej kompetentnego z większym doświadczeniem o ile będzie z czym iść bo nie wiem czego się spodziewać...
Kochana stanę trochę w obronie tego lekarza, piszesz o nim, że pójdziesz do kogoś bardziej kompetentnego- to co jak tutaj opisujesz z USG jest naprawdę niespotykanym przypadkiem, więc może on faktycznie nie miał styczności nigdy z czymś takim i byłabym ostrożna z takimi osadami. Oczywiście idź do innego lekarza też, zawsze to będzie inne spojrzenie i opinia. Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ❤️
 
reklama
Kochana stanę trochę w obronie tego lekarza, piszesz o nim, że pójdziesz do kogoś bardziej kompetentnego- to co jak tutaj opisujesz z USG jest naprawdę niespotykanym przypadkiem, więc może on faktycznie nie miał styczności nigdy z czymś takim i byłabym ostrożna z takimi osadami. Oczywiście idź do innego lekarza też, zawsze to będzie inne spojrzenie i opinia. Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ❤️
Pisząc o kompetencjach miałam na myśli lekarza bardziej doświadczonego w niestandardowych wynikach. Generalnie nie mam do niego pretensji że nie wie o co chodzi. Nie każdy musi się specjalizować w skomplikowanych ciążach. Dzięki za dobre słowo :-)
 
Wyszły na USG 3 zarodki z czego 1 był obumarły i był gdzieś z boku, a do powstała jakaś przegroda z płynem. Z drugiej strony były chyba dwa zarodki jeden żywy z akcją serca wiek zgodny z miesiączką, drugi chyba młodszy o 5 dni bez akcji serca i lekarz nie miał pewności czy nie są one że sobą złączone. Generalnie powiedział, że tam zadziałało się coś dziwnego i że on takie rzeczy pierwszy raz w życiu na oczy widzi, że za jednym razem zadziało się bardzo dużo różnych dziwnych rzeczy. Idę do niego żeby zrobić USG bo jednak najlepiej oceni różnice między tym co jest a tym co było. Z wynikami pójdę już do lekarza bardziej kompetentnego z większym doświadczeniem o ile będzie z czym iść bo nie wiem czego się spodziewać...
Życzę Ci, żeby dziś pokazał się akcja serca. Wierze w cuda i opatrzność Bożą…
 
Cześć Dziewczyny, trochę Was podczytuje, ale totalnie nie nadążam i nie ogarniam 🙈 dzieciaki maja wakacje, sajgon w domu, a jeszcze muszę nas spakować na dwa tygodnie wiec mam ręce pełne roboty 😬 może wieczorem siądę i poczytam co tam naskrobałyście 😅

Z ciążowych rzeczy, odebrałam dzisiaj wyniki krwi a popołudniu mam wizytę u gina, zobaczę groszka 🥰
 
reklama
Sojka późno ta wizyta. Wyobrażam sobie jak bardzo musisz być niespokojna i niecierpliwa do tego czasu. Ale to już za kilka godzin. Wszystkie razem z Tobą z niecierpliwoscią czekamy na serduszko albo 2 serduszka 💖💖 Może jeszcze ten mniejszy Maluszek się rozwinął ✊🍀 Mam nadzieję że okaże się że siedzą tam 2 zdrowe silne Dzidzie.
 
Do góry