reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej, mocne kciuki za dzisiejsze wizyty :*

U mnie jakoś leci dzień za dniem, córka od niedzieli coś goraczkuje. A tak to czekam na prenatalne
 
reklama
Sojka późno ta wizyta. Wyobrażam sobie jak bardzo musisz być niespokojna i niecierpliwa do tego czasu. Ale to już za kilka godzin. Wszystkie razem z Tobą z niecierpliwoscią czekamy na serduszko albo 2 serduszka 💖💖 Może jeszcze ten mniejszy Maluszek się rozwinął ✊🍀 Mam nadzieję że okaże się że siedzą tam 2 zdrowe silne Dzidzie.
Dzięki, naprawdę dałyście mi bardzo dużo siły na dzisiaj!!! Ostatni tydzień to wieczność, mam nadzieję że ten strach i niepewność nie będą się ciągnąć przez całą ciążę tylko że dzisiaj się okaże że wszystko jest ok. No ale też czytałam sporo różnych historii i nie wszystko się kończy dobrze... Pytanie czy padnie na mnie czy nie...
 
Hej, mocne kciuki za dzisiejsze wizyty :*

U mnie jakoś leci dzień za dniem, córka od niedzieli coś goraczkuje. A tak to czekam na prenatalne
Chyba się. Z moim synkiem umówiła. My wlansie wróciliśmy od pediatry. Osłuchowo czysty, gardło czyste. Musi być jakaś wirusowka
 
Dzięki, naprawdę dałyście mi bardzo dużo siły na dzisiaj!!! Ostatni tydzień to wieczność, mam nadzieję że ten strach i niepewność nie będą się ciągnąć przez całą ciążę tylko że dzisiaj się okaże że wszystko jest ok. No ale też czytałam sporo różnych historii i nie wszystko się kończy dobrze... Pytanie czy padnie na mnie czy nie...
Tego nikt nigdy nie jest pewny czy jego ciąża dorwa szczęśliwego zakończenia. Życzę Ci żeby przyjal o tej 17 żebyś nie musiała dużej czekać
 
Wyszłam właśnie od lekarza... Niby ok, ale jednak.. Nieprawidłowa czynność płodu. 185 uderzeń na min. Dostałam skierowanie do poradni genetycznej. I już zaczęłam się martwić...
 
reklama
Do góry