reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Hej dziewczyny, ja dzisiaj idę na USG kontrolne bo poprzednio tydzień temu wyszło źle... Spać nie mogę, bardzo się denerwuję i nie mogę opanować tych nerwów... Trzymajcie za mnie kciuki, niestety nic więcej nie da się zrobić 😢
Myśl pozytywnie kochana!!! O której masz usg? Trzymam bardzo mocno kciuki 🤞🤞🤞
 
reklama
Hej dziewczyny, chciałabym poznać Wasze zdanie,ponieważ trochę się niepokoje. Brak miesiączki, bladziochne testy ale z dnia na dzień lepiej widoczne. Dziś beta i wynik 14mIU/ml. Wg ostatniej miesiączki to 4 tydz i 3 dni. Nie za niski ten wynik? 1,5 roku starań i nareszcie się udało,pytanie czy taki wynik w tym czasie to nie za mały..
Oczywiście za 2 dni pójdę na kolejne pobranie
Ja także miałam nieregularne miesiączki. 35 dni to się cieszyłam, że szybko przyszła bo i 54 nie raz czekałam. Ja ostatnią miesiączkę miałam 28 kwietnia. Pierwszy pozytywny test (4 tydzień od okresu) z bledziochem wyszedł 26 maja po południu, rano biel vizira. Na drugi dzień (4+1)beta 15,56 mlU/ml. I na trzech usg zawsze jest różnica tydzień. Czyli dzisiaj wg miesiączki 10+6, a usg 9+6 Czyli owulacja się przesunęła. Więc jest szansa. Trzymam kciuki
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj idę na USG kontrolne bo poprzednio tydzień temu wyszło źle... Spać nie mogę, bardzo się denerwuję i nie mogę opanować tych nerwów... Trzymajcie za mnie kciuki, niestety nic więcej nie da się zrobić 😢
Będzie dobrze trzymamy wszystkie kciuki 😊
 
Trzymam kciuki za wizyty!! Jak najwięcej pozytywnych wiadomości dziewvzyny. Ja mam dziś też wizytę, przełożona z jutrzejszego dnia na dziś. Mnie bardzo martwi to żebym dojechała bez 🤢🤮, mam do lekarza 20 km.
Dziewczyny jesli biorę mama dha premium plus to już osobno kwasu foliowego nie brać?
 
reklama
Trzymam kciuki za wizyty!! Jak najwięcej pozytywnych wiadomości dziewvzyny. Ja mam dziś też wizytę, przełożona z jutrzejszego dnia na dziś. Mnie bardzo martwi to żebym dojechała bez 🤢🤮, mam do lekarza 20 km.
Dziewczyny jesli biorę mama dha premium plus to już osobno kwasu foliowego nie brać?
Nie brać, bo w mama dha jest odpowiednia proporcja
 
Do góry